Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sędzia DRS rozbija czarne kapelusze na Twenty20 vs Pakistan w Christchurch

Zarówno gracze, jak i komentatorzy byli zdziwieni orzeczeniem DRS, że we wtorek Czarnym Taksówkom nie przyznano stawki przeciwko Pakistanowi.

Nowa Zelandia błagała o odebranie jej przez bramkarza Devona Conwaya z Bowling Ech Soudi, z pakistańskim odbijającym Haiderem Ali Na International Twenty20 w Hagley Oval w Christchurch.

Szerokie podanie zostało wywołane przez sędziego Wayne’a Knightsa, ale Conway był przekonany, że Hyder wyprzedził piłkę, kołysząc nią.

Devon Conway i Ish Soddy byli przekonani, że Haider Ali wyszedł z domu – władcy myśleli inaczej.

Joe Allison / Getty Images

Devon Conway i Ish Soddy byli przekonani, że Haider Ali wyszedł z domu – władcy myśleli inaczej.

Kapitan Nowej Zelandii Ken Williamson zdecydował się na użycie systemu oceny decyzji, a powtórki w zwolnionym tempie zostały przeanalizowane przez sędziego telewizyjnego Seana Haiga.

Czytaj więcej:
* Nowozelandzki szef krykieta David White pewny bezpieczeństwa podczas wycieczek po Pakistanie
* Młody fan zostaje wypisany ze szpitala po uderzeniu sześciu czarnych czapek Glenna Phillipsa
* Black Cups optymistycznie nastawiony do kontuzji Milne, Mitchell jedzie na Mistrzostwa Świata T20

Technologia „ultra-rim” pokazała wysokość wskazującą na hałas obręczy, ale patrząc z boku, była to opona po czymś, co wyglądało na kontakt między spodem rakiety a piłką.

„Widzę wyraźną lukę między piłką a rakietą” – powiedział Haig.

„Na super krawędzi jest brzęczenie, ale jest wyraźna luka między kijem a piłką… Jestem przekonany, że nie ma w tym żadnej rakiety”.

Po tym Haig powiedział Rycerzom, że może kontynuować swoją pierwotną decyzję, by nie wychodzić – i ogólnie – ku zdumieniu i przerażeniu Czarnych Kapturków, którzy obserwowali podejmowanie decyzji na dużym ekranie na podłodze, podczas gdy Hajdar wydawał się być. Chodzi w wierze, że otrzyma.

„O nie – jestem zakłopotany tą decyzją. To nie w porządku” – powiedział były komentator telewizji Black Cap Craig McMillan.

„Jest hałas, jest wysokość – szczerze mówiąc, byłem tym oszołomiony”.

Haider dodał tylko siedem przejazdów do swojego wyniku po wypadku, zanim został odesłany, ponieważ Pakistan miał problemy ze 130 do 7 na 20 pierwszych uderzeń.

READ  Najlepszy lakier do paznokci Orly | SiouxlandProud | Sioux, IA