Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Scott Robertson przygotowuje się do spotkania z Ronanem O’Garą przeciwko All Blacks XV

Scott „Razor” Robertson pokieruje Barbarzyńcami przeciwko drużynie nowozelandzkiej rugby, którą dwa lata temu chciała trenować.

Robertson Barbarzyńcy będą trenować przeciwko All Blacks XV na stadionie Tottenham Hotspur w Londynie 13 listopada wraz z byłym asystentem Crusader Ronanem O’Garą.donosi Daily Mail.

trener Super Crusaders, który został kontrowersyjnie przeoczony jako All Blacks w 2019 roku, aby zastąpić Steve’a Hansenaprawdopodobnie trenował drużynę All Blacks XV, Pracę zaoferował mi NZR 2 lata temu.

Robertson nie był najlepszym wyborem dla NZR, ale musiał zastanowić się, czy trenowanie drużyny „All Blacks B” było właściwą drogą do jego ostatecznego celu – trenowania międzynarodowego rugby na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej:
* Krzyżowcy wkraczają, by podpisać kontrakt z góralem Christianem Leo Willy
* Historia nowej nazwy All Black Leicester Fainga’anuku
* Wielkie pytania, przed którymi stoją All Blacks przed testem przeciwko Irlandii

Zespół trenerski Barbarzyńców nie został jeszcze ogłoszony, ale Daily Mail powiedział, że O’Gara i Robertson – którzy pracowali razem nad Crusaders w latach 2018-19 – zgodzili się na współpracę.

Były asystent Crusaders, Ronan O'Gara, po lewej, ma połączyć siły ze Scottem Robertsonem jako głównym trenerem Barbarians przeciwko All Blacks XV w listopadzie.

Kai Schwerer / Getty Images

Były asystent Crusaders, Ronan O’Gara, po lewej, ma połączyć siły ze Scottem Robertsonem jako głównym trenerem Barbarians przeciwko All Blacks XV w listopadzie.

Robertson poprowadził Crusaders do szóstego tytułu w ciągu kilku lat pod jego okiem Gdy Red and Black zerwali Blues 21-7 w inauguracyjnym finale Pacific Super Rugby w Eden Park w zeszłym miesiącu.

Barbarzyńcy zmierzą się z mistrzostwami All Blacks XV podczas listopadowego Pucharu Killik – w którym mogą wziąć udział niektórzy członkowie drużyny Robertsona Crusader. Puchar Kilic przyznawany jest zwycięzcom meczów pomiędzy barbarzyńcami a reprezentacjami narodowymi.

Pod okiem Robertsona Crusaders zdobyli trio tytułów Super Rugby w latach 2017-19, a następnie kolejne korony Aotearoa w 20 i 21, a teraz Puchar Pacyfiku.

Team All Blacks XV wyruszy w trzytygodniową światową trasę koncertową po Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii i Europie. Zmierzą się z Kanadą 29 października, a dwa kolejne mecze zostaną potwierdzone przeciwko drużynie narodowej z kraju rozwijającego się rugby i drugiej drużynie XV z kraju rugby poziomu 1.

Trener Scott Robertson i asystent trenera Ronan O'Gara dzielą chwilę przed finałem Super Rugby 2019 przeciwko Jaguarom w Christchurch.

Kai Schwerer / Getty Images

Trener Scott Robertson i asystent trenera Ronan O’Gara dzielą chwilę przed finałem Super Rugby 2019 przeciwko Jaguarom w Christchurch.

All Blacks XV podąża śladami podobnych drużyn, które spotkały się w historii Nowej Zelandii, w tym Junior All Blacks, New Zealand A i Emerging Players.

Prezydent Barbarzyńców John Spencer powiedział, że pojedynek z All Blacks XV będzie gorąco kwestionowany.

„Cieszymy się, że możemy ogłosić, że tej jesieni zmierzymy się z naszymi pierwszymi piętnastymi czarnymi w Pucharze Kilic.

„Gra w Tottenham Hotspur zapewni naszym widzom naprawdę niezwykłe wrażenia.

Chociaż ten nowoczesny stadion gościł w przeszłości mecze rugby dla klubów, w tym Saracenów w Premier League przeciwko Bristol Bears, po raz pierwszy gościł międzynarodowy mecz rugby.

READ  Svitolina przeżywa atak Kersta, Świątek dociera do czwartej rundy Indian Wells