Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ściągawka: Kim w ogóle jest doradca?

Firmy zatrudniają konsultantów, którzy zapewniają wgląd, strategie i rozwiązania poprawiające ich wydajność.

Rzeczy

Firmy zatrudniają konsultantów, którzy zapewniają wgląd, strategie i rozwiązania poprawiające ich wydajność.

Christopher Luxon skrytykował wykonawców i konsultantów i obiecał obniżyć wydatki rządowe na zagraniczną wiedzę specjalistyczną, jeśli zostanie wybrany.

Podczas gdy Luxon chce, aby mniej pasażerów korzystało z usług doradczych „sosowych pociągów”, jest to środek transportu, o którym niewielu innych brało pod uwagę. Oto szybki kurs:

Kim w ogóle jest doradca?

Ekspert w określonej dziedzinie, z którym konsultują się osoby i firmy (niespodzianka!) w celu uzyskania profesjonalnej porady w swojej dziedzinie.

Czytaj więcej:
* Christopher Loxon obiecał zniżki na opiekę nad dziećmi każdej rodzinie zarabiającej mniej niż 180 000 USD
* Christopher Luxon atakuje doradcę rządu „pociąg grawitacyjny”, obiecując 400 milionów dolarów redukcji, jeśli zostanie wybrany
* Rada Miasta Christchurch zaciska pasa w wydatkach na konsultantów

Co właściwie robisz?

Firmy zatrudniają konsultantów, aby dostarczali wglądu, strategii i rozwiązań w celu poprawy ich wydajności, ale to, co faktycznie robią w ciągu ośmiogodzinnego dnia pracy, zależy od ich wiedzy specjalistycznej.

impreza patriotyczna

Lider Partii Narodowej Christopher Luxon rozmawiał w niedzielę ze zwolennikami partii, nadając ton kampanii wyborczej partii.

Radca prawny może spędzać czas na opracowywaniu umów, przeglądaniu dokumentów i prowadzeniu negocjacji w imieniu klienta, podczas gdy doradca ds. public relations może pisać komunikaty prasowe, zarządzać relacjami z mediami i tworzyć kopie materiałów promocyjnych.

Słyszałem, że pobierają – i często pobierają – megadolce. Czy to jest poprawne?

To zależy od twojej definicji „megadolców”, ale większość doradców używa dość dobrej mikro-bramy, tak.

Ponieważ poszczególni konsultanci mogą ustalać lub negocjować własne stawki godzinowe, dzienne lub za projekt, istnieje bardzo duża rozbieżność.

Na przykład najnowszy roczny przegląd Urzędu Nadzoru Rynków Finansowych pokazuje, że tak Zapłać do 725 USD za godzinę za porady ekspertów w zakresie sporów sądowych.

READ  Jaki jest twój największy flex dla 1,5 stopnia? Szef Regionalnego Programu Ochrony Środowiska Południowego Pacyfiku Problemy Wyzwanie

Ten 34 razy płaca minimalnawięc „megadolce” są prawdopodobnie w książkach większości ludzi.

Wynagrodzenie do 695 USD za godzinę produkcji wideo, 100 USD za godzinę pełnienia roli „Specjalisty HR” i 1100 USD dziennie za dołączenie do zespołu projektów IT.

Dlaczego rząd korzysta z usług doradców?

Z tych samych powodów możesz oczekiwać, że każda inna organizacja lub firma zapewni pomoc z zewnątrz.

Komisja Handlu stwierdziła w swoim najnowszym raporcie rocznym Zatrudniała konsultantów i wykonawców do pracy nad projektami wykraczającymi poza kompetencje jej pracowników.

„Wykonawcy są również wykorzystywani w przypadku szczytowego natężenia pracy, ponieważ Komisja nie ma finansowania długoterminowego lub gdy konieczne jest uzupełnienie prac, ponieważ nie można znaleźć stałego personelu”.

Podobnie Callaghan Innovation powiedział, że właśnie to zrobi Zatrudnienie konsultanta tam, gdzie praca wymaga specjalistycznej wiedzy Zwykle nie jest wymagane na stałe.