Schwartzman ucieka ze strachu, Muguruza wysyła paczki do Indian Wells

(Reuters) – Diego Schwartzman uratował dwa punkty meczowe, aby utrzymać przy życiu Amerykanina Maxime Cressi 6-2 3-6 7-5 w sobotę, aby przejść do trzeciej rundy w Indian Wells.

Argentyńczyk odrobił straty po przegranej 15-40 w 10. meczu trzeciego seta, aby przełamać serw Chrissy, popełniając tylko dwa podwójne błędy w porównaniu z 14 przeciwnikiem w emocjonującym meczu, który trwał dwie godziny i 38 minut.

Brytyjczyk Daniel Evans pokonał Japończyka Kei Nishikoriego 4-6 6-3 6-4, zdobywając 80% swoich pierwszych punktów zagrywek w silnej defensywie, w której zdobył 10 punktów przełamania.

„To było satysfakcjonujące, jak poradziłem sobie z odrobiną przeciwności po pierwszym secie” – powiedział Evans, który zdobył swój pierwszy tytuł na Murray River Open w lutym. „Dobrze było zakwalifikować się w dobrym i trudnym meczu”.

W Kalifornii sprawy toczyły się jak zwykle, ponieważ czołowa Czeszka Karolina Pliskova pokonała Polkę Magdalenę Fritsch 7:5 6:2, a ósmy rozstawiony Hubert Hurkacz przełamał uparty opór Aleksieja Poperina i wygrał 6:1 7:5. Wygraj w ciepłych, suchych warunkach.

Riley Opelka strzelił 11 asów w zwycięstwie 7-5 6-3 nad Japończykiem Taro Danielem, który awansował do trzeciej rundy.

24-letni Amerykanin, który najlepiej zaprezentował się w Grand Slam w zeszłym miesiącu, kiedy dotarł do czwartej rundy US Open, zdobył ponad 90% swoich pierwszych punktów zaserwowania i nigdy nie trafił na break point, ponieważ grał lekko. Praca. Daniela.

Australijka Agla Tomljanovic zdobyła jedyną niespodziankę we wczesnych meczach, wracając po trudnym drugim secie, aby zremisować 6:3 1-6 6-3 z piątego rozstawionego Garbine Muguruza.

„Naprawdę nie mogłem się doczekać gry w Garbine, ponieważ przegrałem kilka ostatnich razy, ale starałem się skupić na tym, kiedy pokonałem go i skierowałem tę energię, więc byłem naprawdę szczęśliwy, że mi się dzisiaj udało” – powiedział Tomljanovic. Wywiad po meczu.

READ  Brooklyn Horan i Tyson Jemmett są ofiarami wypadku w Northland

Kanadyjczyk Vasek Pospisil został zmuszony do przejścia na emeryturę w pierwszym secie z dziewiątym graczem Denisem Shapovalovem po awansie do półfinału Wimbledonu na początku tego roku, a szósty Norweg Kasper Ruud szybko poradził sobie z Hiszpanem Roberto Karballesem Baena 6:1 6-2. .

Nowy mistrz US Open Daniil Miedwiediew zagra MacKenzie McDonald później w sobotę, a broniąca tytułu Bianca Andreescu zagra Amerykankę Alison Riske.

(Raportowanie Amy Tenery w Nowym Jorku; Edytowanie przez Prithę Sarkar i Chrisa Reese

Nasze kryteria: Zasady zaufania Thomson Reuters.