Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sandy Toksvig hospitalizowany z zapaleniem oskrzeli | Sandy Toksvig

Sandy Toksvig odwołała część swojej ostatniej trasy koncertowej po tym, jak trafiła do szpitala z zapaleniem płuc.

Toksvig, była współprowadząca Great British Bake Off, przebywa w szpitalu w Australii po graniu koncertów w Sydney, Melbourne i Adelajdzie w ramach swojej komediowej trasy koncertowej Sandi Toksvig Live.

Zgodnie z oświadczeniem opublikowanym na Twitterze przez scenarzystę i zespół nadawcy, trzy randki w Nowej Zelandii zostały odwołane. Miał pojawić się w Christchurch w niedzielę.

„Naszym głównym priorytetem jest repatriacja jej do Wielkiej Brytanii, gdy tylko poczuje się wystarczająco dobrze” – czytamy w oświadczeniu.

„Z powodu choroby Sandy odwołała część swojej trasy koncertowej w Nowej Zelandii. Była hospitalizowana z zapaleniem oskrzeli jeszcze w Australii i nie mogła podróżować ani występować.”

Posiadacze biletów zostali poinformowani, że będą uprawnieni do zwrotu pieniędzy. Trasa miała zakończyć się we wtorek w Auckland. Opisała siebie jako „podekscytowaną” występem w Australii i Nowej Zelandii.

Zapalenie oskrzeli to rodzaj zapalenia płuc charakteryzujący się ciężkim zapaleniem oskrzeli, dwóch dużych rurek przenoszących powietrze z tchawicy do płuc, często z plamami zapalnymi w sąsiednich zrazikach.

64-letni Toksvig jest najbardziej znany z prowadzenia popularnego programu pieczenia Channel 4 w latach 2017-2020 wraz z Noelem Fieldingiem. Przejęła rolę Stephena Fry’ego na czele programu komediowego QI w 2016 roku.

Poza nadawaniem była współzałożycielką Partii Równości Kobiet w 2015 roku.

READ  The Crown: Netflix ujawnia datę premiery 5. sezonu | Ents & Arts News