Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung zapowiada Exynos 2200 z grafiką AMD RDNA 2, która pojawi się 11 stycznia

Samsung ma Zaczynam się interesować kolejnym inteligentnym SoC – Oczekuje się, że będzie nazywał się Exynos 2200 – Przed ogłoszeniem z 11 stycznia z ekscytującymi wiadomościami: nowy chipset będzie wyposażony w procesor graficzny oparty na architekturze graficznej AMD RDNA 2, lepiej znany z zasilania grafiki nowej generacji na kartach graficznych Xbox Series X i PlayStation 5 i AMD serii RX 6000.

Oczywiście, biorąc pod uwagę, że Exynos 2200 będzie zasilał smartfon, nowy procesor graficzny nie będzie magicznie włączał grafiki nowej generacji na równi z najmocniejszymi konsolami do gier i komputerami PC. Ale prawdopodobnie pozwoli to na pewne ulepszenia graficzne, a także każdą inną aktualizację, którą Samsung wyposażył w swój najnowszy flagowiec.

Jako następca Exynos 2100 2021, Exynos 2200 prawdopodobnie będzie zasilał niektóre z najpotężniejszych telefonów Samsunga w 2022 roku, w tym rzekomy Galaxy S22 i S22 Ultra. Jak to zwykle bywa, możliwe jest, że telefony wykorzystujące autorskie projekty Samsunga będą ograniczone do międzynarodowych modeli jego nadchodzących flagowców, a amerykańskie warianty mają zamiast tego korzystać z niedawno ogłoszonego chipsetu Snapdragon 8 Gen 1 firmy Qualcomm.

Na szczęście nie będziemy musieli długo czekać na więcej szczegółów na temat Exynosa 2200 (czy jak go nazywa Samsung), ponieważ firma obiecuje oficjalny debiut 11 stycznia.

READ  Większość właścicieli domowych kamer bezpieczeństwa nie wykorzystuje tego, co najlepsze ze swojego sprzętu