Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung przedstawia ekskluzywną wersję telefonu olimpijskiego Galaxy Z Flip6, wyposażonego w technologię Galaxy AI, dla sportowców Paryż 2024 – Samsung Newsroom Polska

Samsung przedstawia ekskluzywną wersję telefonu olimpijskiego Galaxy Z Flip6, wyposażonego w technologię Galaxy AI, dla sportowców Paryż 2024 – Samsung Newsroom Polska

Specjalnie zaprojektowany smartfon Galaxy Z Flip6 zostanie udostępniony 17 000 sportowców biorących udział w zawodach w Paryżu w 2024 r., zwiększając ich wrażenia z gry jak nigdy dotąd.

Paryż, Francja – 10 lipca 2024 r Firma Samsung Electronics Co., Ltd., globalny partner Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, zaprezentowała dziś edycję olimpijską swojego nowego Galaxy Z Flip6, który został zaprojektowany i dostosowany wyłącznie dla wszystkich sportowców biorących udział w nadchodzących Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich w Paryżu w 2024 r. Galaxy Z Flip6 Olympic Edition stanowi kontynuację dziedzictwa firmy Samsung, obejmującego ponad trzydzieści lat dostarczania najnowszych technologii mobilnych i innowacji wspierających gry, i stanowi serię nowatorskich rozwiązań.

Nowa edycja olimpijska Paryż 2024 to pierwsza w historii edycja olimpijska wykorzystująca technologię Galaxy AI. Zaprojektowane, aby zapewnić sportowcom jeszcze większe doświadczenie w Igrzyskach od chwili ich przybycia do Paryża, to wydanie jest pierwszym, które ma fabrycznie załadowany pełen pakiet ekskluzywnych usług i przydatnych aplikacji. Ponadto jest to pierwszy raz, kiedy najnowsze produkty Samsunga zostaną udostępnione sportowcom przed oficjalną premierą rynkową Galaxy Z Flip6. Galaxy Z Flip6 Olympic Edition zajmie także centralne miejsce na Igrzyskach Olimpijskich, ponieważ jest pierwszą wersją olimpijską, która odegra integralną rolę na podium.

Nowa, kompaktowa i wszechstronna konstrukcja Galaxy Z Flip6 charakteryzuje się oszałamiającym żółtym wykończeniem, akcentowanym złotymi pierścieniami olimpijskimi i logo paraolimpijskim. Aby nadać telefonowi stylowy wygląd, Samsung nawiązał współpracę z luksusowym paryskim domem mody męskiej Berluti, który zaprojektował oficjalne stroje reprezentacji Francji na ceremonię otwarcia Paryż 2024, aby stworzyć ekskluzywne etui Flipsuit, które będzie towarzyszyć każdemu urządzeniu. Wykonany ze skóry weneckiej, każdy Flipsuit ma unikalne wykończenie w żywej kombinacji kolorów inspirowanej kółkami olimpijskimi, upamiętniającymi igrzyska olimpijskie. Duch olimpijski oraz wartości doskonałości i jedności.

„Samsung od prawie trzydziestu lat przesuwa granice technologii mobilnej, aby wspierać Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie oraz ich sportowców” – powiedziała Stephanie Choi, wiceprezes wykonawczy i dyrektor ds. marketingu biznesowego Mobile eXperience w Samsung Electronics. „Jesteśmy zaszczyceni możliwością przedstawienia naszych najnowszych innowacji Galaxy inspirującym sportowcom na targach Paris 2024 i umożliwienia im poznania potężnego i inteligentnego Galaxy Z Flip6 z pierwszej ręki, jeszcze zanim zostanie on oficjalnie wprowadzony na rynek przekonaj się, jak nasza technologia zapewnia sportowcom niespotykane dotąd wrażenia z gry – stworzone przez Meaningful Connections, aby dzielić się i nagrywać wspomnienia na całe życie z Paryża i nie tylko.

READ  Premiera BEDWIN & THE HEARTBREAKERS X CLAE Collab

Ulepszanie wrażeń sportowców z Paryża 2024 dzięki urządzeniom Galaxy wyposażonym w technologię AI

Decyzja Samsunga o udostępnieniu sportowcom najnowszego modelu Galaxy podczas targów Paris 2024 przed jego oficjalnym wprowadzeniem na rynek wynika z kluczowej roli, jaką technologia Galaxy AI odgrywa w przyspieszaniu nowej ery łączności, produktywności i kreatywności na smartfonach. Galaxy Z Flip6 Olympic Edition zawiera szereg przydatnych innowacji, które pomogą sportowcom odblokować nowe doświadczenia podczas Igrzysk, w tym następujące funkcje łączności Galaxy AI, które ułatwią sportowcom z całego świata łatwe nawiązywanie kontaktu podczas pobytu w Paryżu:

  • Tłumaczenie bezpośrednie[1] – Tłumacz rozmowy telefoniczne bezpośrednio na urządzeniu w czasie rzeczywistym na 16 różnych języków, ułatwiając sportowcom dzwonienie na infolinie olimpijskie i lokalne kontakty w ich ojczystym języku, korzystając z natywnych aplikacji Samsung i wybranych aplikacji innych firm.
  • tłumacz[2] – Natychmiast tłumacz rozmowy na żywo, umożliwiając sportowcom czatowanie z innymi sportowcami i wolontariuszami oraz otrzymywanie tłumaczenia na żywo tego, co mówią na ekranie – jednocześnie rozmawiając twarzą w twarz, dzięki unikalnemu podwójnemu ekranowi telefonu.
  • kompozytor[3] – Pomaga tworzyć e-maile i posty w mediach społecznościowych w aplikacjach za pomocą prostych słów kluczowych. Specjalnie w przypadku zastosowań w mediach społecznościowych analizuje ton wcześniejszych treści, ułatwiając sportowcom wyrażenie swojego entuzjazmu w najbardziej ekscytujących lub bolesnych momentach zawodów.

Sportowcy mogą także korzystać z Galaxy AI w telefonie Olympic Edition, aby przygotować się do zawodów, pobudzić swoją kreatywność i uwiecznić wspomnienia na całe życie z Paryża 2024, korzystając z funkcji obejmujących:

  • Natychmiastowe zwolnione tempo[4] – Umożliwia sportowcom nagrywanie, udostępnianie i analizowanie swoich wyników w zwolnionym tempie, co ułatwia im doskonalenie techniki.
  • Pomocne zdjęcia[5] – Umożliwia sportowcom uzyskanie za każdym razem idealnego ujęcia poprzez zmianę rozmiaru, położenia, a nawet usunięcie niechcianych obiektów ze zdjęć.

Wbudowane usługi i aplikacje sprawiają, że igrzyska olimpijskie i paraolimpijskie są łatwe i przyjemne

Aby ułatwić sportowcom korzystanie z telefonu w Paryżu i poza nim, każdy Galaxy Z Flip6 Olympic Edition będzie wyposażony w kartę eSIM ze 100 GB danych 5G we współpracy z Orange oraz dwuletnią globalną gwarancję Samsunga. Ponadto, aby śledzić najnowsze harmonogramy igrzysk i łatwo poruszać się po obiektach olimpijskich, kilka oficjalnych Międzynarodowych Komitetów Olimpijskich (MKOl) opublikowało specjalne aktualizacje. Aplikacje takie jak Athlete 365[6]Sklep olimpijski, Paryż 2024 r., aplikacja Transport Acred i infolinia MKOl będą wstępnie załadowane.

READ  2022 BMW M3 i M4 Competition xDrive debiutuje z lepszym przyspieszeniem

Za pośrednictwem portfela Samsung[7]Zostanie także fabrycznie załadowana karta zgłoszeniowa umożliwiająca bezpłatne napoje w automatach rozmieszczonych na terenie całej wioski olimpijskiej i paraolimpijskiej we współpracy z innym globalnym partnerem, firmą The Coca-Cola Company, oraz bezpłatna, nieograniczona przepustka na transport publiczny, we współpracy z firmą Île-de-France Mobilités (IDFM), dzięki czemu mogą cieszyć się wycieczką po Paryżu i regionie.

Aby zapewnić sportowcom trochę zabawy i personalizacji, każdy Galaxy Z Flip6 Olympic Edition będzie zawierał szereg interaktywnych aplikacji z motywem Paryża 2024, w tym PinQuest i Galaxy Experience do zbierania i wymiany prawdziwych i cyfrowych pinów podczas igrzysk oraz igrzysk olimpijskich Go!, oficjalna gra olimpijska, oraz Galaxy Skateboard, nowa gra z udziałem Phryges, maskotki Paryża 2024.

Dziel się chwilami zwycięstwa bezpośrednio z platformy

Stanięcie na podium Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich podczas ceremonii wręczenia medali i spełnienie życiowego marzenia sportowca to jeden z najbardziej emocjonujących i niezapomnianych momentów. Zatwierdzone media filmowały te momenty tylko dlatego, że sportowcom zakazano wnoszenia na ceremonię rzeczy osobistych, w tym telefonów komórkowych, a scena była zawsze rejestrowana z daleka, a nie przez obiektyw samego sportowca.

Po raz pierwszy w historii Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich Samsung udostępni Galaxy Z Flip6 Olympic Edition na podium targów w Paryżu w 2024 r., aby sportowcy mogli tworzyć własne wspomnienia i emocje za pomocą nowego zwycięskiego selfie. Niestandardowa technologia firmy Samsung będzie rysować selfie sportowców, sortować je według dyscyplin i przesyłać do Athlete365 w czasie rzeczywistym, umożliwiając sportowcom zapisywanie wyjątkowych chwil i dzielenie się nimi z rodziną i fanami.

Galaxy Z Flip6 Olympic Edition będzie można oglądać na wystawie Olympic Expo w salonach Samsunga, w tym na Polach Elizejskich 125, od 12 lipca. We współpracy z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim i Międzynarodowym Komitetem Paraolimpijskim (IPC) sportowcy będą otrzymywać od firmy Samsung Galaxy Z Flip6 Olympic Edition od 18 lipca.

READ  Dziś Christie's Paris Jewellery Talents prezentuje biżuterię sztuki współczesnej obok biżuterii vintage

[1]Tłumacz na żywo wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się na konto Samsung. Funkcja Tłumacz na żywo jest dostępna tylko w przypadku preinstalowanych aplikacji na telefon Samsung i niektórych aplikacji innych firm. Wsparcie może się różnić w zależności od regionu. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.

[2] Tłumacz wymaga zalogowania się na konto Samsung. Niektóre języki mogą wymagać pobrania pakietu językowego. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana. Dostępność i obsługiwane funkcje mogą się różnić w zależności od kraju, regionu lub operatora. Dostępność obsługiwanych języków może się różnić.

[3] Composer wymaga połączenia sieciowego i zalogowania się na konto Samsung. Dostępność usług może się różnić w zależności od języka. Dokładność wyników nie jest gwarantowana.

[4] Funkcja natychmiastowego spowolnienia jest dostępna w odtwarzaczu Samsung Video Player i Galerii Samsung. Może nie być dostępna w przypadku niektórych typów plików wideo. Nie gwarantujemy dokładności wyników.

[5] Funkcje Photo Assist wymagają połączenia sieciowego i zalogowania się na konto Samsung. Edycja za pomocą edycji generatywnej zmienia rozmiar obrazu do 12 megapikseli. Po zapisaniu na obrazie wyjściowym umieszczany jest widoczny znak wodny, wskazujący, że obraz został wygenerowany przez sztuczną inteligencję. Dokładność i niezawodność wynikowego wyniku nie jest gwarantowana.

[6] Athlete365 to oficjalna społeczność sportowców olimpijskich stworzona w celu rozwoju społeczności sportowców olimpijskich i poprawy życia sportowców. Wspiera sportowców olimpijskich w ich podróży na igrzyska olimpijskie i po nich, udostępniając cyfrowe i fizyczne przestrzenie, w których mogą się uczyć, wyrażać siebie i łączyć się z szerszą społecznością sportowców.

[7] Świadczenie o bezpłatnych napojach będzie dostępne od 26 lipca do 8 września 2024 r. Świadczenie o bezpłatnym dostępie do komunikacji miejskiej będzie dostępne od 15 lipca do 15 września 2024 r.