Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3 ujawnione w nowym przecieku

Składane telefony Samsunga 2021 zostały ujawnione w nowym przecieku, który pokazuje projekt zarówno Galaxy Z Fold 3, jak i Galaxy Z Flip 3, które podobno zostaną wypuszczone latem. Zdjęcie pochodzi z Zwróć uwagę na wyciekający telefon Evan Blass, który zamieścił zdjęcie na Twitterze z dodatkowymi informacjami, że Z Fold 3 jest “zdecydowanie kompatybilny z S-Penem”.

Pierwsze zdjęcie Blassa nie mówi wiele o większej składanej konstrukcji, ponieważ pokazuje wnętrze urządzenia (które wygląda podobnie do zeszłorocznego Z Fold 2). Drugie zamieszczone zdjęcie pokazuje smukły guzek aparatu i nową „wersję składaną” S Pen, która pomoże wyróżnić nowy składany telefon – i potencjalnie zastąpi Samsung Galaxy Note w zatłoczonej linii smartfonów firmy.

obrazek: Evan Blass / Twitter

Z drugiej strony Galaxy Z Flip 3 ma nowy, bardziej wizualny wygląd, z większym zewnętrznym wyświetlaczem i dwukolorową kolorystyką dla teraz pionowo ułożonych aparatów, przypominającą wygląd odnowionego Galaxy S21 z początku tego roku. .

Wyciek ujawnia również, że Samsung wydaje się liczyć Z Flip i jego wariant 5G, Z Flip 5G, jako oddzielne iteracje telefonu, co pozwala nazwać najnowszy składany pionowo model Z Flip 3 – dobrze pasujący do Z Flip Numeracja trójek.

Nie jest do końca jasne, kiedy Samsung oficjalnie ogłosi Z Fold 3 i Z Flip 3, chociaż firma zaplanowała wydarzenie na MWC 2021 w dniu 28 czerwca, gdzie obiecała zaprezentować „ekosystem Galaxy”, a także nowe wrażenia z zegarków z z którą Samsung współpracuje z Google .

Aktualizacja, 14:00 EST: Dodano dodatkowy obraz dla Z Fold 3 i nowego S-Pen.

READ  Przecieki sugerują, że Twitter może pracować nad funkcją opinii inspirowaną Facebookiem / Digital Information World