Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung Galaxy S22 i S22+ wskazują na szersze ekrany bez ramek

Nie ma wątpliwości, że rodzina Galaxy S22 jest na horyzoncie, chociaż według najnowszych informacji wewnętrznych, premiera została przełożona na rzecz długo oczekiwanej szybszej wersji Galaxy S21 FE w styczniu. Tymczasem przecieki wciąż napływają, choć w większości są to nieoficjalne rendery, oparte na wczesnych informacjach. Rzeczywiste obrazy elementów projektu na żywo, takie jak niedawna atrapa jednostki S22 Ultra, były bardzo nieliczne. Nowy przeciek, dzięki uprzejmości Ice Universe, ma ujawniać przedni projekt nadchodzących telefonów Galaxy S22 i S22+.Samsung Galaxy S22 i S22 + Szklane Folie Ochronne

W rzeczywistości nie są to szklane elementy wyświetlacza, ale raczej ochraniacze ze szkła hartowanego przeznaczone do nadchodzących telefonów. Dość standardowy sposób na uzyskanie wczesnego wycieku urządzenia, ponieważ flagowce i inni producenci akcesoriów mają tendencję do wczesnego uzyskiwania ogólnych wymiarów i układu smartfonów.

Wygląda na to, że generacja S22 będzie nieco szersza i mniej „cienka i wysoka” niż obecna generacja S21. Krawędzie też wyglądają na nieco zaokrąglone. Krawędzie są małe i wyglądają symetrycznie ze wszystkich stron. Należy jednak zauważyć, że osłony ekranu mogą czasami być nieco trudne pod względem wymiarów ramki.

Atrapa Samsung Galaxy S22 Ultra (zdjęcia: xleaks7 x CoverPigtou)
Atrapa Samsung Galaxy S22 Ultra (zdjęcia: xleaks7 x CoverPigtou)
Atrapa Samsung Galaxy S22 Ultra (zdjęcia: xleaks7 x CoverPigtou)

Atrapa Samsung Galaxy S22 Ultra (zdjęcia: xleaks7 x CoverPigtou)

Podsumowując niektóre z poprzednich plotek o S22, wszystkie trzy modele prawdopodobnie będą miały tradycyjne selfie, a nie dolny ekran, z 6,1-calowym ekranem w zwykłym S22 i 6,6-calowym ekranem w S22+. Nadal nie jesteśmy pewni przekątnej S22 Ultra. Mówiąc o aparatach, S22 i S22+ prawdopodobnie otrzymają znacznie ulepszoną wersję końcową – ISOCELL GN5 firmy Samsung – 50-megapikselowy czujnik z wielokierunkowym autofokusem i pikselami 1,0 µm.

Wcześniej wyciekły renderowanie rzekomego Galaxy S22 Ultra z gniazdem S PenWcześniej wyciekły renderowanie rzekomego Galaxy S22 Ultra z gniazdem S Pen

Jeśli chodzi o wnętrze, spodziewamy się, że jednostki międzynarodowe będą wstrząsać Exynos 2200, który podobno będzie wyposażony w procesor graficzny AMD, podczas gdy jednostki chińskie i amerykańskie powinny napędzać nadchodzącą ofertę Qualcomm. Zgodnie z najnowszą certyfikacją 3C, wszystkie trzy telefony mogą być zobowiązane do ładowania 25 W dla kolejnej generacji. O ile obecnie wiemy, S21 będzie miał mniejszą baterię 3700 mAh, podobnie jak S22+, z rzekomym pakietem 4500 mAh. Tylko Ultra może uzyskać takie same 5000 mAh jak jego poprzednik, pomimo rzekomego rysika S Pen wewnątrz jego obudowy.

READ  Apple powiedział Showbiz Consortium, że ma mniej niż 20 milionów abonentów TV+

Źródło | przez