Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sam Smith „załamany” po odwołaniu zaledwie czterech piosenek w Manchesterze

Sam Smith „załamany” po odwołaniu zaledwie czterech piosenek w Manchesterze

  • Napisane przez Paula Glenna
  • Reporter rozrywkowy

Źródło obrazu, Paul Bergen/Iba-Avi/REX/Shutterstock

podpis pod zdjęciem,

Sam Smith nagrał swój trzeci album w Wielkiej Brytanii na początku tego roku, z Glorią

Sam Smith przeprosił po przerwaniu koncertu w Manchesterze po zaledwie czterech utworach z powodu „problemów z wokalem”.

31-latek otworzył swój koncert w AO Arena utworem „Unholy”, po tym, jak zaledwie kilka godzin wcześniej zapowiedział „niespodziankę” podczas występu w mediach społecznościowych.

Ale publiczność szybko wpadła w osłupienie, gdy zrobiło się ciemno, koncert został przerwany, a gwiazda zeszła ze sceny.

Następnie poinformowano tłum, że Smith ma „problemy z głosem”. Gwiazda napisała później, że ma „złamane serce”.

Smith, który używa ich/ich zaimków, wyjaśnił na Instagramie Zarazili się wirusem kilka tygodni temu, przed europejską częścią trasy, ale dopiero na początku środowego koncertu znowu zaczęli się źle czuć.

„Dzisiaj na próbie dźwięku czuję się świetnie i byłem bardzo podekscytowany możliwością zagrania wspaniałego koncertu dla Manchesteru, ze specjalną niespodzianką na koniec” – napisali.

„Podczas mojej trzeciej piosenki zauważyłem, że coś jest nie tak z moim głosem. Modliłem się, żeby to był tylko mój głos wstający na koncert, ale przy czwartej piosence poczułem, że coś jest naprawdę nie tak”.

Smith dodał: „Zszedłem ze sceny i próbowałem wszystkiego, aby mój głos wrócił do właściwej pozycji, ale to po prostu nie zadziałało.

„Jestem szczerze załamany, że nie mogłem dokończyć dzisiejszego programu dla was wszystkich. Kocham was wszystkich. Przepraszam, przepraszam, przepraszam”.

Co się stało na imprezie?

BBC North West Tonight, dziennikarz Will Higgins, w AO Arena

Po kilku chwilach w półmroku nadeszło ogłoszenie, że wystąpił problem techniczny, nad którym pracowali i mają nadzieję, że wkrótce wznowią program.

Wielu wykorzystało nieoczekiwaną przerwę jako okazję do udania się do baru i toalety, zakładając, że program wróci do normy w ciągu kilku minut. Jednak z biegiem czasu nastrój się zmieniał, ponieważ ludzie spodziewali się najgorszego lub przewidywali, że jeśli jeszcze kiedyś pojawią się na scenie, set będzie musiał zostać skrócony ze względu na zbliżającą się godzinę policyjną.

Około 20 minut później nadeszło ogłoszenie i powiedziano nam, że pojawi się więcej informacji. Reakcja była, co zrozumiałe, rozczarowana, a niektórzy wzruszyli ramionami. Wiele osób po prostu chciało wiedzieć, czy dostaną zwrot pieniędzy lub nowy termin, a niektórzy narzekają, że muszą wziąć kolejny dzień wolny od pracy i ponownie zorganizować podróż.

Sam nie insynuował, że mają jakieś trudności, zamiast tego powiedział publiczności, jak bardzo są podekscytowani graniem w Manchesterze i opisał to jako swój ulubiony koncert podczas ostatniej trasy koncertowej i obiecał dodatkową piosenkę niespodziankę na koniec. Jedyne słowo od nich pojawiło się w relacji na Instagramie później, po tym, jak wielu fanów zaczęło wracać do domu, przepraszając, ale nie podając dalszych informacji.

Zamiast tego ostatnią piosenką, którą zaśpiewali, była „So Good at Goodbyes”.

Fani na miejscu podzielili się swoim rozczarowaniem w mediach społecznościowych.

Wyjmij wnętrzności zwierzęcia [the] Koncert Sama Smitha został odwołany po czterech utworach” – napisał Rach Payne na Twitterze. To było naprawdę druzgocące na drodze do bycia świetnym programem. „

„Co za ogromny wstyd! Uważaj, Sam Smith, wyglądałeś świetnie!” Stephen Dunne powiedział:

Zdobywca nagród Brit i Grammy, Smith jest znany z piosenek takich jak Too Good at Goodbyes i I’m Not the Only One, a na początku tego roku wydał swój trzeci album numer jeden w Wielkiej Brytanii z Glorią.

Niedawno wycofali się z koncertu w Glasgow i przełożyli nadchodzący koncert w Birmingham z powodów zdrowotnych.