Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ryanair uruchamia sprzedaż za 15 funtów do Hiszpanii, Portugalii, Łotwy i Polski w ramach umów z marca 2023 r

Ryanair to najnowsza linia lotnicza oferująca zniżki na bilety w jedną stronę, ponieważ rozpoczyna serię lotów za mniej niż 20 GBP z międzynarodowego lotniska w Newcastle. Jego niska cena daje pasażerom możliwość podróżowania po całej Europie przed sezonową podwyżką cen.

Z lotniska w Newcastle pasażerowie mogą podróżować do krajów takich jak Łotwa, Polska, Hiszpania i Portugalia już za 15,99 GBP w marcu. Te same trasy będą kosztować pasażerów do 300 funtów w jedną stronę, jeśli zostaną zakupione w nadchodzące święta wielkanocne lub letnie.

Ryanair jest popularną tanią linią lotniczą, w której podróżni często mogą znaleźć bilety za jedyne 10 GBP w jedną stronę, w zależności od dat, jednak popularne święta i święta państwowe podnoszą ceny. Zaokrągliliśmy najtańsze oferty z Newcastle, w tym dokładne daty, kiedy osoby dojeżdżające do pracy zapłacą najtańsze bilety.

Czytaj więcej: Najlepsze oferty wakacji na lotnisku w Newcastle w marcu 2023 r

Najpierw na Gran Canarię, w Wyspy Kanaryjskie Popularne miejsce w marcu ze względu na ciepłą pogodę i całoroczne plaże. Najtańszy marcowy lot spada do 17,99 GBP w środę 29 marca, a loty powrotne można znaleźć kilka dni później od 22 GBP za sztukę. Całkowity koszt powrotu jest o 39 GBP niższy niż koszt biletu powrotnego o wartości 400 GBP na przełomie lipca i sierpnia (czyli ponad 400 GBP na osobę).

Najtańszy lot z Newcastle to Gdańsk w Polscew cenie 15,99 GBP za bilet w niedzielę, 12 marca lub 19 marca. Ryga na Łotwie Wymienione są również marcowe oferty zaczynające się od 16,99 GBP w jedną stronę 9 marca. Loty powrotne są również tańsze, a podróżni mogą wrócić z Łotwy już za 15 GBP w jedną stronę, co daje łączną kwotę 32,98 GBP za osobę dorosłą.

wyspa Parma de Mallorca, poza Hiszpanią, z lotami za 19,99 GBP w jedną stronę. Jest to jedno z droższych miejsc sprzedaży, ale średnia cena w obie strony wynosi 40 GBP, co jest znacznie niższą ceną w porównaniu z cenami szczytowymi. Loty w obie strony pod koniec sierpnia kosztują obecnie ponad 350 GBP za osobę dorosłą.

READ  Polska: 12-miesięczny bilans obrotów bieżących rekordowy miesięczny deficyt po raz pierwszy od dwóch lat | Pstryknąć


Wowcher obniżył stawki za bagaż

Znalezienie odpowiedniego bagażu na następną podróż może być trudne, zwłaszcza jeśli chcesz uniknąć dodatkowych opłat za bagaż podręczny w liniach lotniczych lub kupić torbę, którą można nadać do luku bagażowego.

Witryna z ofertami Wowcher obniżyła cenę bagaż w twardej skorupie, Daje podróżnym ponad 30% zniżki. 20-calowa torba typu spinner z twardą skorupą kosztuje teraz 28,99 GBP zamiast 42,99 GBP, 24-calowa 37,99 GBP, a 28-calowa 57,99 GBP.

Nie jest to pierwsza oferta podróży ze strony z ofertami, która jest częściej kojarzona z tajemniczymi ofertami wakacyjnymi za 99 GBP, chętnymi podróżnikami płacącymi ustaloną cenę za niespodziewane miejsce docelowe. Możesz zobaczyć wszystkie oferty podróży w Wowcher, Tutaj.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, możemy otrzymać prowizję od sprzedaży, którą z nich generujemy. Ucz się więcej

Ryanair zaczął również obniżać ceny biletów na nadchodzące święta państwowe w maju, kiedy można znaleźć loty 29,99 GBP W czasie, gdy ceny rosną z powodu dużego popytu.

Przeczytaj następujące: