Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ryan Reynolds o przejęciu Wrexham FC z Robem McElhenneyem: „Nie odważyłbym się nazwać tego futbolem. Za bardzo dbam o moje bezpieczeństwo” | Ents & Arts News

Gwiazda Hollywood Ryan Reynolds powiedział Sky News, że przejęcie nieligowego klubu piłkarskiego Wrexham było „przełomem życia” – i uspokoił brytyjskich fanów słowem, którego z pewnością nie użyłby, jeśli chodzi o jego nowy zespół.

„Nie odważyłbym się nazwać tego futbolem” – mówi. „Dbam o swoje bezpieczeństwo na tyle, by nie nazywać tego piłką nożną”.

Uff. Reynoldsa Dobry początek nowego sezonu.

Aktor Deadpool opowiada o Zoomie przed premierą swojego najnowszego filmu, Free Guy, który opowiada historię Guya, pracownika banku, który prowadzi życie w stylu Dnia Świstaka, dopóki nie odkryje, że w rzeczywistości jest tylko postacią z tła w brutalnym , gra wideo z otwartym światem. Wygląda na świetny letni film, a fani w Wrexham otrzymają specjalną zapowiedź we wtorek wieczorem.

Reynolds i jego przyjaciel Rob McElhenny, twórca z Filadelfii i gwiazda It’s Always Sunny, Zdominuj walijski klub o 100%, znany jako Czerwone Smoki, z Wrexham Supporters Trust (WST) w lutym po tym, jak fani zatwierdzili ofertę, inwestując 2 miliony funtów w ramach umowy.

W mediach społecznościowych w dniu ogłoszenia przejęcia kanadyjski aktor zamieścił jego zdjęcie w klubowej bluzie z jego inicjałami. „I jedziemy…” – czytamy w podpisie na Instagramie, a następnie w hashtagu #UpTheTown. Napisał na Twitterze: „Nie mogę wystarczająco szybko dostać się na tor wyścigowy. Graj dalej”.

Obie gwiazdy chcą podnieść rangę nie tylko klubu, ale także regionu, powiedział Reynolds Sky News i pokazać swoje uznanie fanom; W związku z tym pobieranie próbek zostało przebadane w mieście w północnej Walii.

„Cóż, po pierwsze, [I’m] Reynolds mówi, że jest tak podekscytowany: „To znaczy, nie ukryliśmy tego, to przełom życia dla mnie i Roba McElhenneya”.

z COVID-19 Pandemia oznacza, że ​​nie mogli odwiedzić klubu w tym roku, w planach jest spędzenie czasu na stadionie drużyny, hipodromie, kiedy w końcu będą mogli.

READ  Oscary przepraszają Sacheen Littlefeather za nadużycie Oscarowej mowy | Oskary

„Myślę, że pierwszą rzeczą, jaką zrobimy, to pójdziemy na tor wyścigowy i spędzimy trochę czasu w terenie, próbując wchłonąć jak najwięcej dziedzictwa klubu i Wrexham”, mówi Reynolds. „A potem przeniesiemy się do społeczności tak bardzo, jak tylko możemy. Wiesz, jestem podekscytowany, że mogę być w mieście i doświadczać wszystkiego, co miasto ma do zaoferowania.

zdjęcie:
Reynolds występuje obecnie w roli Guy w Free Guy. Zdjęcie: Alan Markfield / Twentieth Century Fox Film Corporation
Rob McElhenney na premierze serialu Apple TV+ Mythic Quest: Raven'  s Bankiet w Los Angeles w styczniu 2020 r. Zdjęcie: Dave Starbuck/picture-alliance/dpa/AP
zdjęcie:
Gwiazda zainwestowała we Wrexham wraz z Robem McElhenneyem. Zdjęcie: Dave Starbuck/picture-alliance/dpa/AP

„Wrexham ma tak bogatą historię i spuściznę niesamowitego uwielbienia i miłości do tego klubu. Czujemy, że społeczność i klub są naprawdę splecione. Cieszymy się, że możemy podnieść rangę obu”.

Wrexham rozegra swój pierwszy mecz w sezonie 2021-22 u siebie z Yeovil Town w sobotę 21 sierpnia.

Zarówno Reynolds, jak i McElhenney pojawią się w ogólnodostępnym serialu dokumentalnym w klubie, zatytułowanym Welcome To Wrexham, po wzlotach i upadkach pierwszych dwóch sezonów.

Jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie (nie piłkarskie), 44-letni Reynolds mówi, że nie jest zły – ale nie wygląda na to, żeby w najbliższym czasie popisywał się przed graczami.

„Moje umiejętności piłkarskie są dobre” – mówi. „To znaczy, grałem, nie wiem, 10 lat jako dziecko. Nie udaję, że jestem w pobliżu poziomu graczy w klubie, ani nawet tylko twojej średniej, każdego dnia, wiesz, będąc w Walii .

„Nie wystawiałbym swoich umiejętności przeciwko nikomu, ale kocham to. Tak, zdecydowanie to uwielbiam. Jestem podekscytowany, że klub odejdzie”.

Free Guy, z udziałem Ryana Reynoldsa, wchodzi do kin w piątek 13 sierpnia. Dowiedz się więcej o filmie i naszym wywiadzie z gwiazdą na stronie internetowej i aplikacji Sky News jeszcze w tym tygodniu.