Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Russell Brand „został rozbity po tym, jak jego owczarek niemiecki Wolverine został pobity na śmierć”

Russell Brand „został zdruzgotany po tym, jak niedźwiedź owczarek niemiecki pobił na śmierć sandacza podczas spaceru w pobliżu swojego domu w Henley-on-Thames, ale komiksowi udało się uratować swoje dziecko”

  • Mówi się, że 46-letni pies komediowy o imieniu Niedźwiedź złapał kobietę, gdy miała dziecko w torebce.
  • Russell brał udział w wypadku – co miało miejsce w poniedziałek – tak szybko, jak to możliwe i był w stanie uratować Joeya
  • Miasto w hrabstwie South Oxfordshire słynie z populacji dzikich wallabies, które prawdopodobnie uciekły z prywatnej grupy ponad 20 lat temu.

Mówi się, że Russell Brand został zdruzgotany po tym, jak owczarek niemiecki zabił wilka na pikniku w pobliżu jego domu w Henley-on-Thames.

Według niej 46-letni pies komediowy o imieniu Niedźwiedź złapał kobietę, gdy miała dziecko w swoim worku. słońce.

Post informuje, że Russell brał udział w wypadku – co miało miejsce w poniedziałek – tak szybko, jak to możliwe i był w stanie uratować Joey’a.

Rozdrażnienie: Mówi się, że Russell Brand został zdruzgotany po tym, jak owczarek niemiecki zabił na śmierć walabię na pikniku w pobliżu jego domu w Henley-on-Thames

Russell jest właścicielem wartego 4,1 miliona funtów domku w południowym mieście Oxfordshire, które słynie z populacji dzikich wallabies, które, jak się uważa, uciekły z prywatnej grupy ponad 20 lat temu.

Miejscowi powiedzieli w publikacji, że wegetarianin Russell był przerażony tym, co się stało.

Jeden z nich powiedział: „Na pewno nikt nie obwinia Russella ani jego psa – to tylko przerażający incydent.

Latif: Russell jest właścicielem domku o wartości 4,1 miliona funtów w południowym mieście Oxfordshire, które słynie z populacji dzikich wallabies, które prawdopodobnie uciekły z prywatnej kolekcji ponad 20 lat temu (zdjęcie standardowe)

Latif: Russell jest właścicielem domku o wartości 4,1 miliona funtów w południowym mieście Oxfordshire, które słynie z populacji dzikich wallabies, które prawdopodobnie uciekły z prywatnej kolekcji ponad 20 lat temu (zdjęcie standardowe)

W rzeczywistości Russell był bohaterem, ponieważ zdołał uratować małego Joeya i mogłoby być o wiele gorzej, gdyby nie interweniował tak szybko.

Jest człowiekiem, który bardzo interesuje się zwierzętami – ma dużo zwierzaków i wszystkie są jego dziećmi. Rozumiem, że to, co się stało, jest druzgocące. To naprawdę smutne.

MailOnline skontaktował się z przedstawicielem firmy Russell w celu uzyskania komentarza.

Russell regularnie udostępnia zdjęcia i filmy swojego ukochanego psa na swoim Instagramie, a także swoich kotów.

Pomoc: Post informuje, że Russell brał udział w wypadku - co miało miejsce w poniedziałek - tak szybko, jak to możliwe i był w stanie uratować Joeya.

Pomoc: Post informuje, że Russell brał udział w wypadku – co miało miejsce w poniedziałek – tak szybko, jak to możliwe i był w stanie uratować Joeya.

Wegetarianin: Russell, który nie jadł mięsa od 14 roku życia, wcześniej wypowiadał się przeciwko okrucieństwu wobec zwierząt

Wegetarianin: Russell, który nie jadł mięsa od 14 roku życia, wcześniej wypowiadał się przeciwko okrucieństwu wobec zwierząt

Przez lata wallabies były widywane w całym południowym Oxfordshire, aw 2002 roku pojawiły się doniesienia o „przestępczych” wallabies przejmujących miasto.

Według niektórych mieszkańców, widziano je od początku do połowy lat 70. w okolicach Henley i Nettlebed.

Bell Park, atrakcja przyrodnicza znajdująca się około 10 mil od Berkshire, utrzymuje walabie, które według niektórych mieszkańców są źródłem.

Ponadto w 2017 roku BBC powiedziano, że mężczyzna w okolicy trzyma walabii w tajemnicy i czasami ucieka, co czasami powoduje obserwacje.

Przyjaciele: W zeszłym miesiącu udostępnił nagranie, na którym jego kot próbuje powstrzymać Beara przed zjedzeniem jego jedzenia, z kimś, kto ciągnie go za ogon

Przyjaciele: W zeszłym miesiącu udostępnił film, na którym jego koty próbują powstrzymać Beara przed zjedzeniem jego jedzenia, z kimś pociągającym go za ogon ذي

Russell, który nie jadł mięsa od 14 roku życia, wcześniej wypowiadał się przeciwko okrucieństwu wobec zwierząt.

W zeszłym miesiącu udostępnił urocze nagranie, na którym jego koty próbują powstrzymać Beara przed zjedzeniem jego jedzenia, a jeden z nich pociągnął go za ogon.

Pies odwrócił się i spojrzał na niego, zanim Russell powiedział łagodnie: — Wszystko w porządku, Bear? Oni cię zastraszają?

Aktor opisał wcześniej Beara jako „huragan futra”.

Zwierzak: Aktor wcześniej opisał niedźwiedzia (na zdjęciu) jako

Zwierzak: Aktor wcześniej opisał niedźwiedzia (na zdjęciu) jako „huragan futra”

ZAMKNIJ: Russell regularnie udostępnia zdjęcia i filmy swojego ukochanego psa na swoim Instagramie, a także swoich kotów

ZAMKNIJ: Russell regularnie udostępnia zdjęcia i filmy swojego ukochanego psa na swoim Instagramie, a także swoich kotów

Reklamy