Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ruch drogowy M5 w poniedziałek wielkanocny na żywo: 90-minutowe opóźnienia z powodu „ruchu świątecznego”

Ruch drogowy M5 w poniedziałek wielkanocny na żywo: 90-minutowe opóźnienia z powodu „ruchu świątecznego”

Opóźnienia na M5 i M4 rosną, gdy wielkanocna gorączka nabiera tempa.

Oczekuje się, że dziś po południu na brytyjskie drogi wjadą miliony samochodów, powodując zakłócenia w podróży podczas świąt wielkanocnych. Więcej opóźnień twarzy stłoczy się (poniedziałek, 18 kwietnia).

Już dziś po południu ruch na autostradzie M5 zatrzymał się z 90-minutowym opóźnieniem.

Czytaj więcej: Ostrzeżenia o ruchu drogowym M6 M25 i A303 jako najbardziej ruchliwe drogi na Wielkanoc w nadchodzących latach

Wypadek w pobliżu skrzyżowania 29 w Exeter spowodował opóźnienia, podczas gdy ruch świąteczny został wstrzymany w Somerset. Wypadek konwoju zamknął również pas na moście M4 Prince of Wales, kierując się na zachód, ale teraz został on ponownie otwarty.

Raporty z Daily Mail twierdzi, że AA spodziewa się 14 milionów Samochody wyjadą na drogi dziś po południu, z około 47 milionami podróży między Wielkim Piątkiem a Poniedziałkiem Wielkanocnym.

Oczekiwano, że Wielki Piątek będzie najbardziej ruchliwym dniem na drogach w weekend świąteczny, ale na głównych drogach prawdopodobnie znowu wystąpią opóźnienia, ponieważ oczekuje się, że wielu podróżnych po ciepłym weekendzie uda się do domu w wielu częściach kraju.

Zasób informacji o ruchu drogowym Inrix zwrócił uwagę na kilka potencjalnych punktów zapalnych zatorów. Należą do nich: M6 na północ między węzłem 26 (Orrell Interchange, Greater Manchester) a węzłem 36 (Pojezierze); M25 zgodnie z ruchem wskazówek zegara od zjazdu 8 (Reigate Hill Interchange, Surrey) do zjazdu 16 (Denham Junction, Buckinghamshire) oraz A303 w pobliżu Stonehenge, Wiltshire.

Kierowców, którzy chcą uniknąć jak największego zatorów, zachęca się do wyruszenia przed godziną 9 rano lub opóźnienia przejazdu do godziny 19:30. Rzecznik RAC Traffic Rod Dennis powiedział: „Po dwóch latach stosunkowo spokojnych świąt wielkanocnych na drogach, nasze badania sugerują powrót do poziomów ruchu, które są bardziej typowe dla tej pory roku.

READ  Właściciel chce zburzyć swój dom w przeciwieństwie do walijskich milionerów

Przedstawimy najnowsze informacje o ruchu drogowym i podróżach na M5 i innych głównych drogach.

Przewiń w dół, aby zobaczyć aktualizacje.