Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

ROYAL FAMILY LIVE: Królowa uhonorowała Kate kilka dni przed Bożym Narodzeniem, dokonując wielkiego zamachu stanu dla księżnej | Królewski | Aktualności

18 grudnia, dzień po tym, jak Kate Middleton pojawiła się w czerwonym sweterku Miu Miu w swoim zwiastunie ITV, Royal Carols: Together at Christmas .

Nowe odkrycie dzięki kreatywnym zasobom pakiety projektowe Wynika z niego, że liczba wyszukiwań w Internecie „kurtki Miu Miu” wzrosła prawie dziesięciokrotnie w stosunku do średniej w ciągu jednego dnia, co stanowi bezprecedensowy wzrost liczby osób szukających kurtki Miu Miu w Google, zgodnie z analizą danych z wyszukiwarki Google. .

Kardigan Miu Miu Kate Middleton za 1350 funtów, z czerwonego kaszmiru, z białym kołnierzem Piotrusia Pana, kwiatowymi detalami i wzorami w romby, został sprzedany w Internecie zaledwie kilka dni po tym, jak księżna Cambridge ujawniła go w zwiastunie Royal Carols.

Rzecznik Design Bundles skomentował odkrycia: „Każdy projektant, który ma szczęście posiadać model Kate Middleton, jego produkty są stworzone na całe życie, tak jak wszystko, co nosi księżna Cambridge, wyprzedaje się w ciągu kilku dni, a kobiety na całym świecie chcą naśladować jej wygląd. Kardigan Miu Miu w głębokiej czerwieni Kate, przerywany błyszczącymi zwojami jej włosów, tworzy piękny świąteczny look, idealny na ten sezon.

READ  Jason Donovan i Kylie Minogue spotykają się w finale Sąsiedzi | Sąsiad