Rosja vs. Polska – Raport z meczu piłki nożnej – 1 czerwca 2021

Tymczasowy Polak zmierzył się 1-1 z wizytą w Rosji podczas upałów Euro 2020 we wtorek po odwołaniu Wiaczesława Karave. Jakub SzwartzokWczesny start dla strony głównej.

Polski trener Paolo Sousa pominął kilku stałych zawodników, w tym najlepszego strzelca Robert Lewandowski, Ale jego drużyna dobrze wystartowała, gdy Swirksock znokautował ich, zdobywając pierwszego gola w reprezentacji w czwartej minucie.

Euro 2020 w ESPN: Streamuj na żywo gry i powtórki (tylko USA)

Napastnik odłożył piłkę na bok obok rosyjskiego bramkarza Anton Shunin Po ośmiu metrach Preśmiła Frankowski Zepchnij go z głębszej ścieżki Clich MatthewsaZachwyca kibiców na Stadionie Mijsky we Wrocławiu.

Rosjanie słabli w pierwszych wymianach, ale Karave wyrównał w 20. minucie, gdy piłka odbiła się od ostatniego bramkarza. Łukasz Fabiański W oddali po cudownym Aleksandra Gołowina Krzyż.

Sześć minut później odwrócony strzał Swirlcocka trafił w poprzeczkę z dużej odległości, zanim trafił w poprzeczkę, zapewniając mnóstwo rozrywki w pierwszej połowie.

Gra wyszła po przerwie, ponieważ obie drużyny stworzyły serię alternatyw i nie były w stanie stworzyć bardziej wyraźnych szans.

Rosja jest w grupie 2020 z Danią, Finlandią i Belgią, a Polska w grupie E z Hiszpanią, Szwecją i Słowacją.

READ  Prounijny rząd Polski i opozycja nie zgadzają się co do tego, czy dwóch ułaskawionych posłów może pozostać na stanowiskach.