Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rose Aaling Ellis ma zarobić milion funtów i „zdominować Hollywood” swoją kłującą wygraną

Golden Girl Rose Aaling Ellis na swojej drodze do zarobienia pierwszego miliona funtów i „przejęcia kontroli nad Hollywood” po tym wygrana Ściśle chodź tańczyć.

ten Aktorka Wróciłaby do roli Frankie Lewisa w EastEnders — ale szefowie filmowi dzwonili do niej, a jeden z producentów już miał nadzieję, że ją skomponuje.

Aktor Max Bowden, 26 lat, który Bawić się Ben Mitchell mówi, że mógł zobaczyć jej przeprowadzkę do Tinseltown.

Powiedział: „Wszyscy jesteśmy z niej naprawdę dumni, pokazała, co Super gwiazda ona jest. Świat jest jej ostrygą i wszyscy byliśmy za nią, aby dokładnie wygrać, a teraz przejmujemy Hollywood. Spójrz na tę przestrzeń”.

Cicha rutyna Rose i Giovanniego

teraz produkt Andy Loveday z Carnaby International chce podpisać kontrakt z 27-letnią Rose. Pracował z Carą Delevingne, Billym Zane i Michaelem Madsenem.

Andy powiedział: „Rose jest bardzo utalentowana i jeśli dokona właściwych wyborów, na pewno zostanie gwiazdą filmową. Mam trzy filmy w przyszłym roku i mam nadzieję, że będziesz w jednym”.

Supergwiazdy John White i Johannes Radebe awansują do trudnych półfinałów

Znawca filmu dodał: „Mogłaby zarobić 1 milion funtów w pierwszym roku, gdyby zdecydowała się pójść do kina”.

Zeszłej nocy miliony były świadkami Rose i profesjonalnego piekarza beatowego Giovanniego Bernese, Johna White’a i Johannesa Radebe podczas Glitter Ball.

Jest najpopularniejszą gwiazdą serialu, zdobywając 379 246 obserwujących na Instagramie, ponieważ Gio dostosował swoje techniki do jej głuchoty.

Powiedział: „Czasami całkowicie zapominam, że jest głucha, ponieważ sposób, w jaki tańczy, jest jak zawodowiec. Jestem bardzo, bardzo dumnym nauczycielem”.

„Poprawiła się tak bardzo w tak krótkim czasie, głównie dzięki Jio” – powiedziała Rose.

Zeszłej nocy tańczyli szybkim krokiem, a potem cichym fragmentem, by przypomnieć widzom o słabym słuchu Rose, po czym wykonali wyszukany spektakl taneczny.

READ  Pędzel z Bellą Coola Grizzly Bear Nowa szczegółowa książka konserwatora zabytków - Coast Mountain News

AJ Odudu musiał przejść na emeryturę z powodu kontuzji.

Nie przegap najnowszych wiadomości z całej Szkocji i nie tylko – zapisz się do naszego codziennego biuletynu tutaj .