Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rolnicy protestują przeciwko rosnącym kosztom paliwa, jeżdżąc konwojem o prędkości 5 mil na godzinę, prowadzącym do A1

Rolnicy protestują przeciwko rosnącym kosztom paliwa, jeżdżąc konwojem o prędkości 5 mil na godzinę, prowadzącym do A1

Andrew Spence, doświadczony działacz z Lydgate w hrabstwie Durham, wprowadza zamieszanie w Newcastle, aby skłonić rząd do ustalenia kosztów paliwa

pobierz wideo

Film jest niedostępny

Newcastle: Farmer napędza powolny silnik na protest paliwowy A1

Rozzłoszczony rolnik jedzie dziś po A1 konwójem o prędkości 5 mil na godzinę w proteście przeciwko wysokim cenom paliwa.

Andrew Spence, doświadczony działacz z Lydgate w hrabstwie Durham, organizuje zamieszki w centrum Newcastle, aby skłonić rząd do położenia kresu kosztom paliwa.

Obecnie prowadzi konwój kierowców wzdłuż A1 z Gateshead do Newcastle i ma nadzieję, że setki pojazdów dołączą do jego powolnej jazdy.

Obrazy ze sceny wydają się przedstawiać dziesiątki samochodów i taksówek wjeżdżających na najbardziej zewnętrzny podjazd ruchliwej głównej drogi.

Czy protest miał wpływ na ciebie? Email [email protected]Policja na miejscu protestu w rejonie Newcastle dziś po południu
(

zdjęcie:

North News i zdjęcia northnews.co.uk)
Karawana kieruje się w stronę mostu Redheugh, przez śródmieście iz powrotem przez most Tyne w kierunku Anioła Północy.

Kiedy nadejdzie, protest prawdopodobnie spowoduje problemy dla ludzi w Newcastle i poza nim w tradycyjnie pracowity dzień dla kupujących i tych, którzy planują wziąć udział w różnych wydarzeniach sportowych dzisiaj, w tym Newcastle vs Brentford, Kronika na żywo raporty.Protest może spowodować problemy dla ludzi w Newcastle i poza nim
(

zdjęcie:

North News i zdjęcia northnews.co.uk)
Zanim zaczął się protest, powiedział: „Dzisiaj zadzwonił do mnie facet z Ameryki, z CNN, który powiedział: „Czy wiesz, że oczy świata są zwrócone na ciebie?” ’, rozmawiałem przez telefon z gościem z Francji, ludźmi z Hiszpanii, Holandii i Niemiec.

„Nie prosimy o 50% obniżkę ceny paliwa, prosimy tylko o to, aby była ona bardziej ekonomicznie dostępna dla członków społeczeństwa i przedsiębiorstw w ich codziennym życiu.Andrew Spence prowadzi konwój w dół A1
(

zdjęcie:

historylelive.co.uk)
„Chcemy ustalić limit na sześć miesięcy i aby rząd powiedział: „Jeśli cena ropy wzrośnie, obniżymy podatki, a jeśli koszty spadną, podatek pozostanie wysoki”.

„Wszyscy potrzebujemy budżetu, ale na razie powiedzmy, że jutro rano wyślę samochód i ustawię olej napędowy na 1,42 funta, w środę będzie to 1,48 funta, a w następny piątek będzie to 1,52 funta.Karawana zmierza w kierunku Anioła Północy
(

zdjęcie:

historylelive.co.uk)


„To bolesne, niektóre historie, które słyszę. Młody chłopiec mieszkający w Kielder, który jest samotnym rodzicem, zadzwonił do mnie i musiał zdecydować, czy zapłacić za olej do ogrzewania domu, paliwo, aby zabrać dzieci do szkoły, czy jedzenie.”

Ale pan Spence obiecał przepuścić pojazdy służb ratowniczych.Rolnik Andrzej Spence
(

zdjęcie:

North News i zdjęcia northnews.co.uk)
Opublikowane w Portal społecznościowy Facebook: „Zrobimy to pod auspicjami policji z Northumbrii, konwój będzie eskortowany przez policję z Northumbrii, trasa została uzgodniona z policją z Northumbrii”.

Działacz-weteran stał się główną postacią protestów paliwowych w 2000 roku, stając się częścią oblężenia terminalu naftowego Jarrow i dzwoniąc samochodami do Newcastle.


Czytaj więcej

Czytaj więcej
READ  Belgia ostrzega Polskę przed „igraniem z ogniem” w ramach unijnego sporu