Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rodzina ma nadzieję, że śmierć Olivii nie pójdzie na marne

Rodzina Olivii Podmore ma nadzieję, że najnowszy raport na temat nowozelandzkiego kolarstwa i sportu wyczynowego w Nowej Zelandii przyniesie zmiany w organizacjach, aby jej śmierć nie poszła na marne.

Podmore, Olimpijski Przedstawiciel Kolarski dla Nowej Zelandii, Zmarł nagle w sierpniu zeszłego roku w wieku 24 latpodpowiadając a Niezależne badanie systemu o wysokiej wydajności.

Od jej śmierci dyrektor generalny kolarstwa Nowej Zelandii, menedżer ds. wysokich wyników i trener sprintu, między innymi, przeniósł się do przodu.

Czytaj więcej: Mistrzowie olimpijscy twierdzą, że kultura występów musi się zmienić po śmierci Podmore

Dziewięć miesięcy później Ninky, matka Podmore i jej mąż, Chris Middleton, powiedzieli, że wciąż tęsknią za jej poczuciem humoru, śmiechem i życiem.

Ninke powiedziała, że ​​wierzy, że incydent w Bordeaux z 2016 r., w którym trener sprinterski miał stosunek seksualny ze sportowcem, miał ogromny wpływ na Olivię.

Ninke określił ten związek jako „tolerancyjny”.

Nienke i Chris powiedzieli, że chociaż nie chcą być sceptyczni wobec nowego raportu, cała prawda musi zostać ujawniona, jeśli mają zostać wprowadzone zmiany.

Mimo że straciła córkę, Ninke powiedziała, że ​​gdyby znów miała okazję, nadal wysłałaby Olivię do programu High Performance w Cambridge, ale byłaby bardziej zaangażowana.

„Nie chciałem występować jako nadzorujący rodzic, dlatego nie angażowałem się w nic, a także dlatego, że Livvy była taka pewna siebie, szczęśliwa i zdolna. Ale jeśli jest, jest dużo dzielenia się i dużo komunikacji.”

„Chciałbym mieć nadzieję, że tak [things] Będę lepszy. Aby uhonorować Leviego i aby jej śmierć nie poszła na marne, chciałbym mieć nadzieję, że jej stan się poprawi”.

Zarówno Nienke, jak i Chris wierzą, że kolarstwo nowozelandzkie ma zamiar „postąpić właściwie” i „wprowadzić wiele wyraźnie potrzebnych zmian”.

READ  Lydia Ko miesza splendor i duchy podczas otwarcia Palos Verdes w Kalifornii
Gdzie otrzymujesz pomoc?

W pozytywnych wiadomościach słyszeli, że sytuacja się poprawia w środowisku o wysokiej wydajności.

„Dzisiaj rozmawialiśmy ze sportowcem, który powiedział, że jego nowy trener jest absolutnie fantastyczny. Smutno mi, że Levvie go nie ma. Wszystkie rzeczy, które robi, są dokładnie tym, co Levvy kochał, jeden krok do przodu, jeden krok do tyłu” Ninke powiedział.

W ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy pojawiły się inne historie o nadużyciach i problemach ze zdrowiem psychicznym rowerzystów. Rodzina Olivii chce uratować wszystkich od bólu.

Weekend spędzą na wchłonięciu całego raportu, który ma zostać opublikowany w poniedziałek.