Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rodzice Gemmy i Luki z Love Island jedzą kolację po tym, jak fani sprzeciwiają się handlowi rybami.

Matka Gemmy Owen i Luki Bisch pokazała, że ​​nie ma między nimi żadnych urazów po tym, jak udawali, że robią zdjęcie na Instagramie po wspólnym posiłku.

W niedzielnym odcinku rodzice handlarza rybami zasugerowali, że nie byli pod wrażeniem tego, jak potraktował współwyspiarza Taszę w zeszłym miesiącu.

Matka jego partnerki, Louise, lat 41, również podzielała obawy dotyczące nazywania jego zachowania „bliskim nękania”, co było „bardzo smutne”.

Dumni rodzice: mama Gemmy Owen i Luki Pesch pokazuje, że nie było między nimi żadnych urazów po zrobieniu zdjęcia na Instagramie po wspólnym posiłku w niedzielę

Wydaje się jednak, że wszystko jest pod mostem dla rodzin, ponieważ WAG Louise udostępniła zdjęcie ich dwojga razem na Instagramie ze swojego konta Luca po spędzeniu czasu razem.

„Piękne matki gołąbków wychodzą na kolację, dopingując swoje dzieci” – napisano na czarno-białym zdjęciu.

Na niedzielnym spotkaniu rodziców Luca zapytał rodziców, co sądzą o jego zachowaniu.

P: Na niedzielnym spotkaniu rodziców Luca zapytał rodziców, co sądzą o jego zachowaniu

P: Na niedzielnym spotkaniu rodziców Luca zapytał rodziców, co sądzą o jego zachowaniu

Jego matka, Maria, powiedziała: „Śmialiśmy się, płakaliśmy i były chwile, kiedy chciałam wpaść i powiedzieć ci dobrze. Czasami przesadzam. Cóż, Luca, kiedy wrócisz do domu, porozmawiamy o tym ”.

Luca zapytał: „Ale myślisz, że z rzeczami Taszy stałem się trochę silniejszy”, a jego matka odpowiedziała: „Wiesz co? Rozwiązałem to. To najważniejsze. Tak, przekroczyłem granicę ”.

Dodał: „Jeśli popełniłem błąd, wiem o tym i słyszę, jak mówicie więcej…”

Zachowanie: W niedzielnym odcinku rodzice handlarza rybami wskazali, jak bardzo podobał im się sposób, w jaki traktował współwyspiarza Taszę w zeszłym miesiącu.

Zachowanie: W niedzielnym odcinku rodzice handlarza rybami wskazali, jak bardzo podobał im się sposób, w jaki traktował współwyspiarza Taszę w zeszłym miesiącu.

Niespodzianka pojawia się po tym, jak rodzina Luki ponownie go broniła po tym, jak widzowie skrytykowali go za „przesadną reakcję” na odkrycie, że jego rodacy głosowali na niego w publicznym głosowaniu.

READ  Adrian Ciepichał dołącza do Warner Music Poland jako Dyrektor Zarządzający

Pierwotna rodzina Brighton powiedziała, że ​​pozostał „wierny sobie” i był po prostu „wierny swoim uczuciom”.

Luca został skrytykowany przez wielu widzów za swój gniew po tym, jak dowiedział się, że on i Gemma zostali wybrani najmniej pasującą parą.

Stając po jego stronie: rodzina Luki broniła go po tym, jak widzowie skrytykowali handlarza rybami za

Stając po jego stronie: rodzina Luki broniła go po tym, jak widzowie skrytykowali handlarza rybami za jego „przesadną reakcję” na odkrycie, że jego rodacy głosowali na niego w publicznym głosowaniu

Po tym, jak został uratowany, usiadł przy ognisku i mruknął do Gemmy: „Och, będę się dziś trochę zabawić”, co oznaczało, że miał zamiar wyruszyć.

Później Luca powiedział: „Ludzie, na których głosowałem, to nie pieprzyli”, dodając, że brzmiał „zły”, ponieważ: z was głosowaliście na mnie.

Widzowie w domu krytykowali Lucę za jego reakcję, mówiąc, że był przesadzony i obłudny, po tym, jak zadzwonił do Taszy, ponieważ był zdenerwowany tym, że był na dnie, a także głosował na swoich rodaków.

Jeden z nich powiedział: „Luca jest tak zgorzkniały, że został wybrany, podczas gdy Davida nawet nie obchodzi, że wszyscy na niego głosowali. To jest teleturniej. Nie tak głęboko.

Wsparcie: Rodzina 23-latka powiedziała, że ​​został

Wsparcie: Rodzina 23-latka powiedziała, że ​​pozostał „wierny sobie” i był po prostu „szczery ze swoimi uczuciami”.

Drugie echo powtórzyło się: „Luca to taki dzieciak, o mój Boże, jak to jest w pełni dorosły?? Jak kilka godzin po tym, jak jego mama powiedziała, że ​​musi uważać, jak reaguje na sytuacje”.

Inny argumentował: „Pamiętaj, jak Luca wściekł się na Taszę, ponieważ była zdenerwowana tym, że znalazła się w ostatniej trójce i powiedziała, że ​​to nie powinno mieć znaczenia, ponieważ ona i Andrew są razem i to wszystko, co się liczy. Teraz spójrz na jego zachowanie dziś wieczorem. całkowity hipokryta”.

READ  Polska wysyła do domu pływaków olimpijskich, jeśli wybrali zbyt wielu

Przechodząc do jego historii na Instagramie, jego rodzina stanęła po jego stronie i zrobiła zrzut ekranu komentarza od fana wspierającego Lucę.

Podpis mówił: „Nie mogę uwierzyć, ilu ludziom brakuje podstawowych umiejętności. Luca nie przejmował się głosami i był zdenerwowany, ponieważ nikt wcześniej nie wyrażał żadnych obaw dotyczących jego i związku Gemmy”.

A oboje małżonkowie, na których głosował, wyjaśnili im, co myśli o ich związkach. Czy jest tak zły, że oczekiwał od nich tego samego poziomu uczciwości, realizmu i otwartości?

„Chłopiec nosi serce na rękawie, nie boi się okazywać słabości i pozostał wierny i wierny swoim uczuciom. Chłopiec się troszczy, pozwól mu!”

Wtedy rodzina Luki dodała: „Powiedz to głośniej ludziom z tyłu!!!! Nasz syn był otwarty, lojalny i szczery w swoich emocjach przez całe to doświadczenie.

Tak jak powiedziała nasza mama, kilka razy chcieliśmy mu powiedzieć (chyba kupię kremówkę, żeby w niego rzucić, dopóki nie będę miał szansy), ale był wierny sobie i nie bał się być sentymentalny.

Obrona: Przechodząc do swoich relacji na Instagramie, jego rodzina stanęła po jego stronie i zrobiła zrzut ekranu komentarza od fana, który wspierał Lucę

Obrona: Przechodząc do swoich relacji na Instagramie, jego rodzina stanęła po jego stronie i zrobiła zrzut ekranu komentarza od fana, który wspierał Lucę

Wszystko, co niechciane, zostało rozwiązane. Jesteśmy bardzo dumni, podobnie jak jego przyjaciele. Nasz chłopak wraca do domu ze swoją wieczną miłością. Wyspa miłości 2022 ukończona.

Udostępnili także zdjęcie 19-letniej Luki i Gemmy, piszących na górze: „Czy naprawdę możesz sobie wyobrazić dzieci”.

To do ostatnich czterech par dzisiejszego wieczoru zmierzą się – Dami Hope, India Pollack, Andrew Lobage, Tasha Gurry, Ekin-Su Kolkloglu i Davide Sanclemente.

Para: Udostępnili również zdjęcie 19-letniej Luki i Gemmy, pisząc na górze:

Para: Udostępnili również zdjęcie 19-letniej Luki i Gemmy, piszących na górze: „Czy naprawdę możesz sobie wyobrazić dzieci?”