Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Robbie Toei przechodzi na obrońcę, gdy pierścień Czarnej Paproci zmienia się na mecz Mistrzostw Świata z Walią

Puchar Świata w rugby: Czarne paprocie kontra Walia

gdzie: Stadion Waitakere, Auckland

Kiedy: Niedziela, 16 października, 15:15

zasięg bezpośredni: Spark Sport, aktualizacje na żywo rzeczy

Czarna Paproć dokonała zmian w swoim drugim meczu Pucharu Świata, przeciwko Walii na stadionie Waitakere w Auckland w niedzielę.

następny Ich otwierające zwycięstwo 41-17 nad Australią w Eden Park w ostatnią sobotę wieczoremTrener Wayne Smith zdecydował się na kilka poprawek w swoim składzie na kolejny mecz, który gospodarze mają wygodnie wygrać w drodze do fazy pucharowej.

Pięciu piłkarzy zadebiutuje w mundialu, w tym rekwizyt Tania Kallonivalli, skrzydłowa Alana Bremner i rezerwowy obrońca Crystal Murray, którzy powrócą po tym, jak przegrali mecz otwarcia z powodu kontuzji.

Skrzydłowa X Factor Aisha Leite-Iga (łydka), przegrywająca napastnika i Współkapitan Simon Kennedy (noga) Pozostając na uboczu, pojawi się dopiero w sobotnim finale przeciwko Szkocji w Whangarei.

Calonival zastępuje Emmy Rolle na pole position, Ohina Tangin-Winho debiutuje w czarnej koszulce, zastępując Philippę Love na luźnej pozycji, podczas gdy prostytutki Luca Connor (start) i Georgia Ponsonby (na ławce) zamieniają się rolami.

Robbie Toei po raz pierwszy założy koszulkę Black Ferns z numerem 15 w niedzielnym meczu z Walią.

rzeczy

Robbie Toei po raz pierwszy założy koszulkę Black Ferns z numerem 15 w niedzielnym meczu z Walią.

Joanna Ngan-Woo ustępuje miejsca w drugim rzędzie awansowi Maiakawanakaulani Roos do partnerki Chelsea Bremner, która będzie miała siostrę Alanę na szóstym miejscu, ponieważ Charmaine McMenamin przesuwa się z ciemnej strony na 8. miejsce w miejsce Liany Mikaele-Tu’u i Kendra Reynolds wymieniła się z Sarah Herini, aby wygrać koszulkę numer 7.

Weteranka Kendra Coxedge przeszła do rezerwy (na miejsce Arihiany Marino-Tauhinu), a Arianę Bayler wygrała wraz z kapitanem Ruahei Demantem w pierwszej ósemce.

Świeżo wyglądająca para pomocników z Theresą Fitzpatrick na Aimee du Plessis (na ławce) jest druga w wieku osiemdziesięciu pięciu lat i Logo-I-Pulotu Lemapu Atai’i (Sylvia) Brunt awansuje na start w środku, a Stacey Fluhler odpoczywa .

Mistrzyni otwarcia, Portia Woodman, była trzymana na lewym skrzydle, na prawym dołączyła jej partnerka, Renee Wycliffe, a kolejna gwiazda otwarcia, Robbie Toei, zmieniła koszulkę z 14 na 15. Za pierwszym razem.

„Zrównoważymy chęć utrzymania jak największej ciągłości, ale chcemy dać graczom możliwość pokazania swojej formy na boisku” – powiedział Smith. „Więc dużo pracujemy nad tym, kto i kiedy gra.

„Musimy wykorzystać tę całą okazję, aby uczynić nas lepszymi. Jesteśmy w naszym kraju, idziemy za naszą flagą, to najlepszy czas w naszym życiu. Musimy to wykorzystać na naszą korzyść. „

Czarna Paproć spotkała Walię już cztery razy, wszystkie w finałach Mistrzostw Świata – wygrywając 24-6 w 1991, 41-8 w 2010, 63-7 w 2014 i 44-12 w 2017.

Walijczyk, który w tegorocznych Mistrzostwach Sześciu Narodów zajął trzecie miejsce, wchodzi do meczu z tyłu Miażdżące zwycięstwo 18-15 nad Szkocją w Whangarei w ostatnią niedzielęktóry wygrał bramką w 86. minucie z rzutu karnego, zastępując obrońcę Kirę Bevana.

Szybki przegląd

czarna paproć: Robbie Toy, Renee Wycliffe, Logo-I-Pulotu Lemapu Atai’i (Sylvia) Brunt, Theresa Fitzpatrick, Portia Woodman, Ruahei Demant (c), Ariana Bayler, Charmaine McMenamin, Kendra Reynolds, Alana Bremner, Bremner, Mai Roakosawan, Tany Kalonivali, Georgia Ponsonby, Ohina Tangin-Winho. Rezerwy: Luca Connor, Crystal Murray, Santo Tomata, Joanna Ngan-Woo, Sarah Herini, Kendra Coxedge, Amy de Plessis, Hazel Topek.

READ  Olimpiada w Tokio: brytyjski bokser przeprasza, że ​​na podium wepchnął do kieszeni srebrny medal