Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

  • Przez Chorwację
  • W
    Praca

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce (Fot. Rimac Automobili)

W ramach zaangażowania firmy na rzecz szerokiej rzeszy fanów ultrawydajności w Japonii i Polsce powołano do życia spółki Rimac Tokyo i Rimac Katowice.

Ściśle współpracując z lokalnym partnerem BINGO Sports, firma Rimac Tokyo była gospodarzem szeregu wydarzeń dla klientów, potencjalnych klientów, fanów i mediów – łącznie z jazdą próbną supersamochodem Nevera na zamkniętym torze.

BINGO Sports jest jednym z wiodących japońskich producentów samochodów zajmujących się montażem samochodów, skupiającym się na stworzeniu marki Rimac i przyspieszeniu jej rozwoju na rynku japońskim, dodatkowo poszerzając globalną sieć klientów i partnerów firmy.

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z BINGO Sports, założeniem Rimac Tokyo w celu rozszerzenia naszej obecności w Japonii i na szerszym azjatyckim rynku supersamochodów. BINGO to firma, która podziela naszą pasję do innowacji i wydajności, a także rozległą sieć i wiedzę specjalistyczną w zakresie montażu samochodów sektor w Japonii jest bezkonkurencyjny” – mówi Ronnie Curt, dyrektor ds. sprzedaży w Rimac Automobili: „Praca z nimi będzie nieoceniona w miarę dalszego rozwoju i ekspansji firmy Rimac w Japonii i całej Azji”.

„Dzięki Rimac dodajemy szczyt osiągów elektrycznych do naszej kolekcji luksusowych samochodów kolekcjonerskich, od supersamochodów z lat 90. po cenione japońskie klasyki, a teraz najnowsze luksusowe samochody i supersamochody w postaci Niviery. Jesteśmy dumni z naszej 20-letniej historii bycia kuratorem najlepsze samochody kolekcjonerskie na rynku.” „Przechodzimy teraz na wyższy poziom i reprezentujemy historię, która się tworzy, dzięki bezprecedensowemu, w pełni elektrycznemu supersamochodowi Mate Rimacowi i jego zespołowi” – ​​powiedział Shinji Takei, dyrektor generalny BINGO Sports.

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

(Zdjęcie: Rimac Automobili)

Nevera przybywa do Polski, bo Rimac założył Katowice

Rimac Katowice rozpoczyna ten tydzień serią specjalnych wydarzeń i jazd próbnych zarówno w Katowicach, jak i Warszawie.

Pion high- performance i premium Grupy Pietrzak skoncentruje się na ugruntowaniu marki Rimac i przyspieszeniu jej rozwoju na polskim rynku, dodatkowo poszerzając globalną sieć klientów i partnerów firmy.

READ  Sommer Lecky zajmuje trzecie miejsce w Polsce jako gwarantowany awans Irlandii

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Grupą Pietrzak, zakładając Rimac Katowice w celu rozszerzenia naszej działalności w Europie Wschodniej i Środkowej. Grupa Pietrzak podziela naszą pasję do innowacji i wydajności. Konsolidujemy naszą obecność w kluczowych miastach, takich jak Katowice – co obejmuje obszar metropolitalny „, mówi Hendrik Malinowski, dyrektor handlowy Bugatti Rimac „Najbardziej zaludniony w całej Europie – a stolica, Warszawa, ma fundamentalne znaczenie dla strategii ekspansji i wzrostu Rimac”.

„Jesteśmy bardzo dumni, że możemy dodać Rimac do portfolio Grupy Pietrzak. Szczyt wydajności i hipersamochodu pojawiający się pod szyldem Rimac Katowice to przywilej i wspaniały dodatek do naszego biznesu i sieci” – dodał Jakub Pietrzak. Właściciel i dyrektor generalny Rimac Katowice.

Rimac otwiera się w Japonii i Polsce

(Zdjęcie: Rimac Automobili)

Rimac Nevera to rekordowy supersamochód. Tylko w tym roku ustanowił 25 rekordów świata w wydajności i stanowi szczyt wydajności elektrycznej i najnowocześniejszej technologii, mogąc poszczycić się oszałamiającym designem i niesamowitą mocą. Zaprojektowany, skonstruowany, udoskonalony i wyprodukowany we własnym zakresie przez firmę Rimac w Chorwacji, ten supersamochód ustanowił nowy standard w przemyśle motoryzacyjnym, wyprodukowano jedynie 150 egzemplarzy. Niezależnie zweryfikowano, że Niviera jest najszybszym pojazdem produkcyjnym na świecie i najszybszym pojazdem elektrycznym na świecie, rozwijającym prędkość maksymalną 412 km/h/256 mph.

Zapisz się, aby otrzymywać biuletyn Tygodnia Chorwacji