Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rieko Ioane zaprasza blues-boomerów do wsparcia go w Super Rugby Pacific

Bewden Barrett and the Blues pokazali mnóstwo hartu i charakteru, aby w sobotę usunąć Chiefs w Hamilton.

Michael Bradley / Getty Images

Bewden Barrett and the Blues pokazali mnóstwo hartu i charakteru, aby w sobotę usunąć Chiefs w Hamilton.

Stylowy pomocnik Rico Ewan powiedział, że sobotnie historyczne bliskie meczu Chiefs w Hamilton było „linią na piasku” dla The Blues, którzy szybko skupili się na tym, co jest powszechnie znane jako sezon Pacific Super Rugby w Christchurch w piątek.

Innymi słowy, zachęcające połączenie odporności i inteligencji, które stanowiło podstawę zwycięstwa The Blues nad Chiefs 25:0 – jego szóstym w skarbcu w Super Rugby Pacific – powinno być punktem wyjścia, a nie punktem końcowym bardzo dużego zespół. Czekamy na główną nagrodę w 2022 roku.

Obie drużyny remisowały 6:1, z 27 punktami rywali, więc piątkowy mecz w Orangetheury ma kluczowe znaczenie, a historia mówi, że jest to żałosne zadanie dla The Blues, którzy przegrali ostatnie 14 meczów po przeskoku na czerwone i czarne. Auks nie pokonali Crusaders od 2014 roku i nie wygrali w Christchurch od 2004 roku, kiedy to Carlos Spencer włożył swoją magię, by osiągnąć trzecie zwycięstwo w tytułowym mieście.

Sky Sports

Bewden Barrett odwiózł Bluesów do domu, podczas gdy Chiefs wpadli na kilka nietrafionych pomyłek.

Ale skład z 2022 roku daje trochę nadziei the Blues, który stracił pomocnika Sama Knocka ze złamaną ręką po sobotnim wielkim zwycięstwie. Podopieczni Leona McDonalda odnieśli sześć zwycięstw z rzędu, odkąd stracili dużą przewagę w końcówce meczu z Hurricanes. A krzyżowcy nie podpalili świata w ostatnich dwóch rundach na drodze do przyspieszonych zwycięstw nad Hurricanemi (24-21) i Highlanders (17-14).

Czytaj więcej:
* Pacific Super Rugby Teams: TJ Perinara powraca do Hurricanes przeciwko Moanie Pacifica
* Punkty do dyskusji o super rugby: czy Ardy Savia miał prawo zadzwonić do sędziów?
* Blues cieszą się kręgosłupem, ponieważ blokują głowy w seksownym stylu
* „On może być trochę w konflikcie”: szefowie obawiają się najgorszego dla kontuzjowanego Antona Lennerta Brauna

READ  Wszystkie rajdy na pasach startowych Targa zawieszone

„W weekend byliśmy bardzo dobrzy, jeśli chodzi o trzymanie się przepisów zarówno w ataku, jak i obronie, ale chodzi o powtórzenie tego występu, jeśli nie poprawę”, powiedział w poniedziałek Ewan. „To był dla nas świetny punkt odniesienia, aby postawić linię na piasku, gdzie nasz zespół powinien przyjść w dniu meczu.

„Jeśli uda nam się to poprawić – wciąż pozostaje wiele rzeczy – to postawi nas na dobrej pozycji do wygrania tego meczu. To jest wyzwanie, aby zapewnić wysokiej jakości kolejne występy, co jest przed nami.”

Rieko Ioane mówi, że wszystko sprowadza się do wspierania występu Blues teraz, gdy przygotowują się do Crusaders.

Hannah Peters / Getty Images

Rieko Ioane mówi, że wszystko sprowadza się do wspierania występu Blues teraz, gdy przygotowują się do Crusaders.

Było tak wiele do polubienia w występie The Blues w Hamilton, że trener MacDonald opisał go jako najlepszego w swoim czasie. Ich dyscyplina nie była najlepsza, z trzema żółtymi kartkami, ale goście z ponad SH1 przetrwali i przetrwali trudny okres, ponieważ ich liczba spadła do 13, pochłaniając dużą presję.

Długoletnia krytyka zespołu The Blues, który osiąga słabe wyniki, często dotyczyła ich braku kręgosłupa, rozumu i odwagi, jeśli chodzi o pchanie. Ale w sobotę pokazali wszystkie trzy w pikach w tym, co wielki zamek Josh Goodhue nazwał występem zwiększającym pewność siebie.

„W przeszłości mogliśmy wątpić w naszą zdolność [to defeat the Crusaders]Goodhue powiedział, podkreślając obronę, pracę zespołową i fizyczne załamanie jako kluczowe punkty ich pierwszego zamknięcia Chiefs.

„Nie musimy robić nic specjalnego. Jeśli potrafimy dobrze grać w naszych systemach i pracować jako zespół, wykonamy zadanie”.

Lockdown Blues ostro stawia Josha Goodhue w pojedynku z Chiefs na FMG Stadium Waikato w sobotę.

Michael Bradley / Getty Images

Lockdown Blues ostro stawia Josha Goodhue w pojedynku z Chiefs na FMG Stadium Waikato w sobotę.

Goodhue nie był pewien, czy stanie przeciwko swojemu bratu Jackowi, który grał w klubie rugby w Christchurch w zeszły weekend, gdy wracał z poważnej kontuzji kolana, ale wyjaśnił, na czym polega lojalność rodziny.

„Wczoraj wieczorem odbyliśmy rodzinną pogawędkę ze wszystkimi rodzeństwem i wszyscy wspierali bluesa i byli w swoim smutku. Był trochę przycięty, nie zamierzam kłamać, ale pochodzę z rodziny Northland, to jest całkiem jasne dla każdego, kto kibicuje. Był lepszy niż mecze w przeszłości, ale mam nadzieję, że uda nam się to zrobić pod koniec tygodnia.

Goodhue zebrał również ogromną pochwałę za cechy, które długoletni krzyżowiec Luke Romano wniósł do środowiska bluesowego w 2022 roku.

Odszedł dla nas, tylko ze swoim doświadczeniem. Bez względu na sytuację, w jakiej się znajduje i co tydzień dodaje coś nowego. Pomaga mi w kontaktach i prowadzeniu drużyny, a to było tak ważne dla mojego rozwoju. Możesz to zobaczyć w jego gra – czuje się tu odmłodzony, czuje, że To nowe wyzwanie, a sposób, w jaki gra ze starym graczem, robi wrażenie”.

Ewan również odczuwa ulgę, że Bewden Barrett jest na dziesiątce („jest świetnym wyborem pod presją”) i że jego linia obrony się poprawia. „Jeśli strzelamy jako tylna linia, wesprze nas to przeciwko jakiejkolwiek innej linii obrony w konkursie. Ale chodzi o budowanie tej spójności, a naszym ostatecznym celem jest czas gry. Dopóki płoniemy powoli, więc jesteśmy bardzo szczęśliwy.”

Jedyną kontuzją Hamiltona dla Blues była przerwa w rękach Knocka, której oczekuje się przez około trzy tygodnie.