Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Reżyser Devil May Cry dokucza nowej grze

Hideaki Itsuno zapowiada nową grę. Dla tych, którzy nie wiedzą, Itsuno jest dyrektorem i projektantem Capcom i odpowiada za sponsoring diabeł może płakać i Doktryna smoka. Ponadto grał i wpływał na seriale, takie jak Power Stone, uliczny wojownik, I Mroczni łowcy. Chociaż nie jest tak dobrze znany jak niektórzy z największych reżyserów i twórców gier wideo w Japonii, tacy jak Hideo Kojima i Hidetaka Miyazaki, jest wybitną postacią w branży i jest na dobrej drodze do zdobycia renomowanej pozycji. Dość powiedzieć, kiedy droczy się z nową grą, wielu zwraca szczególną uwagę diabeł może płakać i Doktryna smoka wentylatory.

Za pośrednictwem Twittera firma Itsuno dostarczyła aktualizację na koniec roku, życząc wszystkim szczęśliwego Nowego Roku. W tym celu Itsuno wskazuje, że „kolejny projekt z pewnością poprzedza ostatni rok”, to znaczy, że poczynił postępy. Ponadto Itsuno prosi swoich fanów, aby „proszę, czekali na to”.

Niestety, Itsuno nie powiedział, czym jest ten projekt. Według różnych plotek jest to długo oczekiwana kontynuacja Doktryna smoka, co ma sens, ponieważ IP zajmuje się anime Netflix. Jednak ze względu na sukces Devil May Cry 5, najnowszej gry Itsuno, Devil May Cry 6 Nie należy też tego pomijać. Oczywiście niejasną grą może być nowy adres IP lub powrót do jednego z wyżej wymienionych adresów IP, ale te dwie możliwości wydają się mało prawdopodobne.

Jak zawsze będziemy Cię informować na bieżąco. W tej chwili nie wiadomo, kiedy ta gra zostanie ujawniona. Może to być w 2022 roku, ale nic w powyższym tweecie nie sugeruje aż tak wiele.

Aby uzyskać więcej informacji na temat wszystkich rzeczy związanych z grami – w tym nie tylko najnowszych oficjalnych wiadomości i spekulacji, ale także najnowszych plotek, raportów i przecieków – kliknij tutaj. tutaj. W międzyczasie, jak zawsze, możesz zostawić komentarz lub dwa, aby dać nam znać, co myślisz, lub ewentualnie wysłać mi komentarz na Twitterze MustafaHosny O Boże, Amen Aby porozmawiać o wszystkich grach. Jak myślisz, czym będzie ta tajemnicza gra?

READ  Lugia i Strażnicy Jeziora powracają w 5-gwiazdkowych rajdach w Pokémon Go we wrześniu