Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Retro wyścigówka zręcznościowa Neoori Forever w czerwcu pojawi się na Steamie

Racer Neoori Forever ze Strobetano przyniesie skoncentrowaną na driftach rozgrywkę na PC za pośrednictwem Steam 23 czerwca 2022 roku.

Strobetano ujawnił szczegóły PC Wersja inspirowanej stylem retro gry wyścigowej 3D Neoori Forever. Arcade Racer ukaże się 23 czerwca.

Wydana przez Crescent Moon Games, Neodori Forever oferuje 3 tryby gry i losowo generowane tory, co oznacza, że ​​gracze nie muszą jechać dwa razy tym samym torem.

Prosty tryb wyścigowy pozwala graczom po prostu wybrać samochód, otoczenie i jazdę. Tryb konfrontacji wydaje się być głównym motywem gry, w którym gracze rywalizują z przeciwnikami AI o zwycięstwo. Tryb Forever pozwala graczom na ciągłe eksplorowanie wszystkich środowisk gry, umiejętnie obnosząc się z dziennym i nocnym przebiegiem gry.

Z ponad 11 środowiskami i ponad 25 pojazdami, Neodori Forever obiecuje jeszcze więcej mocy i kolekcjonerskich monet w szybkiej akcji – choć niestety bez wsparcia dla wielu graczy.

Wygląda bardzo podobnie do czegoś takiego Zwycięstwo Heat Rally I niedawno wydany prąd wentylatoraRozgrywka rozpoczyna się z zawrotną prędkością, z dryfowaniem w centrum.

Retro wyścigówka zręcznościowa Neoori Forever w czerwcu pojawi się na Steamie

Chociaż pojazdy nie są licencjonowane, inspirowane są kultowymi samochodami, takimi jak Toyota Sprinter Trueno z początkowej sławy D oraz Nissan Skyline rozsławiony przez Paula Walkera w 2 Fast 2 Furious.

Neodori Forever jest już dostępny na liście życzeń na Steam W ramach Steam Festiwal wyścigów Oferta promocyjna i będzie dostępna w sprzedaży 23 czerwca.

Nie możesz się doczekać kolejnej gry wyścigowej w stylu retro? Daj nam znać w komentarzach poniżej.