Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Reporter telewizyjny łamie rękę i żebra podczas poślizgu w meczu Major League Baseball

David Vasig pomyślał, że dobrym pomysłem byłoby przejechać się na zjeżdżalni Berniego Brewera przed meczem Los Angeles Dodgers w Milwaukee w czwartek (czasu nowozelandzkiego).

Sprawy nie poszły zgodnie z planem.

Reporter telewizji i radia Dodgers powiedział, że złamał dwie kości w prawym nadgarstku i złamał sześć żeber, kiedy upadł i uderzył w liniowiec pod koniec zjazdu w dół Bernie’s Chalet, gdzie Bernie Brewer, maskotka Bruniego, zajmuje miejsce za Amerykaninem. Lewy Family Square stoi. Bernie świętuje łodzie Milwaukee rejsami po gigantycznej białej zjeżdżalni.

David Vasig, reporter telewizyjny Los Angeles Dodgers, powiedział, że złamał dwie kości w prawym nadgarstku i złamał sześć żeber, kiedy potknął się i uderzył w podkładkę pod koniec poślizgu. "Domek Berniego".

Morey Gash / AFP

Reporter telewizyjny Los Angeles Dodgers, David Vasig, powiedział, że złamał dwie kości w prawym nadgarstku i złamał sześć żeber, kiedy upadł i uderzył w poduszkę na końcu swojego Bernie Chalet.

„Od teraz nauczę się nie robić swoich wyczynów kaskaderskich”, zażartował Fass przed popołudniowym meczem Dodgersów w Milwaukee następnego dnia.

Vassegh jest gospodarzem programu radiowego Dodgers „Dodger Talk” i okresowo pracuje jako reporter w audycji telewizyjnej w Los Angeles. Pracował w telewizji, kiedy zjechał suwakiem dwa razy na cztery godziny przed meczem Dodgersów w środę wieczorem.

Za pierwszym razem został nakręcony w górnej części zjeżdżalni i wszystko poszło dobrze. Potem znowu zszedł na dół, żeby móc robić zdjęcia, kiedy schodził.

Wtedy pojawił się problem. Vasig odszedł na bok, jego prawa ręka wbiła się w wyściółkę.

„Wtedy wszystko szło o wiele szybciej” – powiedział Vasig. „Za drugim razem była znacznie szczuplejsza. W tym momencie w końcu trochę wymknął się spod kontroli. „

Vasig udał się do ośrodka pilnej opieki i wrócił do pracy w piątej rundzie. Vasig miał prawą rękę w obsadzie podczas wywiadu po meczu z łapaczem Dodgersów Austinem Barnesem.

„To było dla ciebie” Barnes powiedział Vasigowi po powrocie w wygranym 2:1 meczu Dodgersów. „Wiem, że miałeś dzisiaj mały wypadek na zjeżdżalni, więc wszyscy zebraliśmy się dla ciebie”.

Vasig mówi, że prawdopodobnie będzie potrzebował operacji, kiedy wróci do domu.

"Chata Berniego," Maskotka Brewers Bernie Brewer zajmuje miejsce za lewymi trybunami pola American Family Field.

Morey Gash / AFP

„Bernie’s Chalet”, w którym Bernie Brewer, maskotka piwowarów, zajmuje miejsce za trybunami lewego pola w American Family Field.

Bernie Brewer przywitał go kwiatami i banerem z napisem „0 dni od ostatniego wypadku”. Vasig dał także „Samouczek slajdów”, który brzmi: „To naprawdę nie jest takie trudne”.

Vasig powiedział, że od czasu swojego potknięcia otrzymał ponad 200 wiadomości tekstowych od znajomych i graczy.

„To było wsparcie transmisji strumieniowej, a jednocześnie komedia” – powiedział Vasig.

READ  NRL: Nowozelandzcy wojownicy po raz kolejny rozczarowują, miażdżąc Manley Sea Eagles