Relacja z meczu NRL 2022, Parramatta Isles vs North Queensland Cowboys, skróty, kontuzje, duże zagrania, komentarze trenerów

Epicki pokaz defensywny i hat-trick Kyle’a Feldta doprowadziły Cowboys do miażdżącego zwycięstwa 35-4 nad Wężem Morskim w Darwin w sobotnią noc.

Gdy Robin Cotter i Reese Robson stanęli w obliczu sytuacji patowej, a Feldt podpisał kontrakt na czwarte potrójne życie w swojej karierze, Cowboys zapewnili, że Chad Townsend w wielkim stylu świętował swój 200 mecz w NFL.

The Cowboys otworzyli wynik rzutem karnym Val Holmesa w 17. minucie i zapewnili solidną obronę, aby utrzymać Sea Snake’a w tarapatach, zanim zdobyli pierwszą próbę tego wieczoru przez Feldta.

Próba Feldta nastąpiła dzięki wspaniałej długiej piłce Scotta Drinkwatera i wyprowadziła podopiecznych Todda Paytena na prowadzenie 8-0.

Gdy pierwsza połowa zbliżała się do końca, Cowboys powiększyli swoją przewagę po tym, jak Townsend wykonał decydujący rzut, aby Felt skoczył wysoko i strzelił podwójnego gola. Konwersja drużyny Holmesa dała wynik 14-0, a następnie serce lodowej gwiazdy ustanowiło świetną pierwszą połowę, strzelając bramkę z 35 metrów, aby doprowadzić do 15-0.

Sześć minut po drugiej połowie wydawało się, że Węgorze otworzyli swoje konto, gdy Shaun Lane się rozbił, ale powtórki pokazały, że stracił piłkę, próbując ją upuścić.

Feldt zajmuje drugie miejsce

Dzikie podanie z fałszywej połowy przez Cowboys w 52. minucie wydawało się kosztować ich próbę, ale Mitch Moses kontynuował piłkę, próbując przegrupować luźną piłkę i czteropunktowy został zdyskwalifikowany do Willa Beniciniego.

The Cowboys wyszli z kłopotów i awansowali do 19-0, kiedy Feldt skompletował hat-tricka po dobrym prowadzeniu Drinkwatera i Pety Heiko.

W 18 minutach gry Węgorze sprowadzili do meczu Bryce’a Cartwrighta i od razu mieli wpływ na ustawienie Hayze Perham.

Berham przywraca jej węże

Jason Taumalulu (187 m biegania) wykonał znak rozpoznawczy, aby ponownie umieścić Cowboys w strefie ataku, a Tom Dearden strzelił znakomitą samotną próbę, zanim Hamisu Tabwai Fido świętował swój powrót na bok swoją drugą próbą w sezonie.

Kowboje wcierali więcej soli w rany węgorza, gdy Drinkwater zdobył zasłużone doświadczenie po kolejnym cięciu Tapway Fido.

W swoim pierwszym meczu od czwartej rundy „The Hammer” zagrał 15 minut z ławki i miał mocne argumenty, aby wrócić na stronę startową.

– To wielki ból głowy – powiedział po meczu trener Todd Payten.

Młot powraca z wielką fanfarą

„W meczu odwrotnym z Parramatta w zeszłym roku mieliśmy odpowiednią przewagę, ponieważ jeden z nich zadebiutował, mieliśmy zawodnika spoza centrum gry w środku, a Tommy Durden grał w swoim czwartym meczu dla klubu i Heilum. [Luki] W tylnym rzędzie krawędź, która stoczyła pięć meczów.

„W tym roku mamy Hummera i Ferrari siedzącego na ławce i chodzi o to, by oddać się zespołowi i to właśnie zrobiły nasze mecze. Jestem pewien, że wolałby zacząć, ale postawi zespół na pierwszym miejscu”.

strzał z meczu

• Półobrońca Cowboys, Chad Townsend, rozegrał swój 200. mecz w NFL, w tym 146 w Cronulla, gdzie wygrał Premiership i 46 w Warriors.
  • Reuben Cotter skrócił pełne 80 minut po awansie na stronę startową i był znany Cowboys z 125 jardami biegu i 55 cut-offami.
  • Kyle Feldt strzelił 11 prób w ostatnich siedmiu meczach przeciwko Węgorzom, a teraz ma cztery potrójne w swojej karierze.
  • Ryan Matterson poprowadził napastników Ells z dystansem 210 metrów z 21 biegów.
  • Will Penisini miał trzy przerwy interwencyjne i przebiegł 207 metrów w kolejnym mocnym pokazie dla Węgorzy.
READ  Australia pokonuje Indie i po raz szósty zdobywa Puchar Świata w Krykiecie

rozgrywka

Trzy próby Kyle’a Feldta cechowały się świetnymi umiejętnościami płodnego skrzydłowego i jego kolegów z drużyny, w szczególności linebackera Scotta Drinkwatera i linebackera Chada Townsenda. To piłka Drinkwater podjęła pierwszą próbę, ale Feldt wciąż miał dużo pracy do wykonania przy podaniu jedną ręką. Następnie poleciał wysoko, by po raz drugi rozbić kopnięcie Townsenda i po raz trzeci zakończył scrum w pobliżu linii.

Feldt i Drinkwater jednoczą się

Co powiedzieli

„Nigdy nie rozmawialiśmy o składaniu oświadczenia [in this game]. Właśnie powiedzieliśmy, że mamy szansę przeciwko naprawdę dobremu zespołowi, aby udowodnić sobie, że zmierzamy we właściwym kierunku. Myślę, że przesadziliśmy z Kogutami i prawdopodobnie weszliśmy do gry dość mocno, więc w tym tygodniu skupiamy się na sobie. Chcieliśmy rozegrać mecz we właściwy sposób, kontrolować piłkę i zachować dobrą dyscyplinę, ale nie zrobiliśmy tego i dlatego musieliśmy ciężko pracować defensywnie. Trener kowbojów Todd Payten

„Musimy być gotowi, każdy zespół idzie za nami. Tak się dzieje, gdy się tam stawiasz… Drużyny idą za nami i musimy być gotowi, aby co tydzień dorównać temu poziomowi intensywności. Wiem, że to jest długi sezon, ale to nasza praca, musimy nagrodzić tę siłę”. Które zespoły zmierzą się z nami”. – Trener węgorzy Brad Arthur

Konferencja prasowa NRL: Węgorze kontra Cowboys – runda 8, 2022

Co dalej

The Eels zmierzą się z Panterami w ogromnych derbach Western Sydney na stadionie BlueBet w piątek wieczorem.

Kowboje wracają do Townsville, aby gościć Rycerzy w sobotni wieczór. Podopieczni Todda Paytena są w tym sezonie 2:2 u siebie i zmierzą się z Knights, Storm and Dragons w trzech kolejnych meczach u siebie.