Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Recenzja: Flagowy telewizor Samsung QN900B zapewnia styl, jakość i wydajność

Wyświetlacz z krawędzią nieskończoności oznacza, że ​​nie ma okropnie wyglądających ramek, które ograniczałyby przestrzeń oglądania, a cała jednostka jest tak cienka, że ​​praktycznie znika po obróceniu na boki.

Gdybym nie musiał spłacać tej kwoty, przybiłbym ją do ściany i zrobiłem kapliczkę, do której mógłbym codziennie modlić się do bogów technologii. Przepraszam, gdzie byłeś…

Pilot zdalnego sterowania jest taki sam, jak ten dostarczony z QN90B, który jest ładowany za pomocą paneli słonecznych i częstotliwości radiowych, aby zapewnić brak baterii AAA. Jest prosty, skuteczny i nie zajmuje dużo miejsca na Twojej sofie.

Jakość obrazu jest równie dobra podczas oglądania filmów i telewizji. Obraz to 8K, o rozdzielczości 7680 x 4320 pikseli, napędzany technologią matrycy kwantowej i kwantowymi procesorami neuronowymi, z których część rozumiem, ale w większości nie.

Mogę jednak powiedzieć, że nie ma nic lepszego niż oglądanie wysokiej jakości treści na ekranie. Tu nie ma absolutnie błota. QLED zapewnia głęboką czerń, żywe kolory, a skalowanie treści o niższej jakości jest tak dobre, jak to tylko możliwe.

System dźwiękowy jest również bardzo dobry dla telewizora. Ale szczerze mówiąc, myślę, że większość ludzi rozważających telewizor 8K jest prawdopodobnie na tyle poważna, że ​​ma już głośniki lub system dźwięku przestrzennego.

Ale jeśli jeszcze nie zapuściłeś się w te światy, uzyskasz całkiem przyzwoitą wydajność dzięki wbudowanym głośnikom.

Zawiera 90 W wyjście Dolby Atmos i zapewnia głębię, która zapewnia czysty dźwięk w każdym pomieszczeniu. Bas też jest na przyzwoitym poziomie, co moi sąsiedzi z pewnością mogą potwierdzić po tym, jak wystrzeliłem kilka heavy metalowych filmów na YouTube.

Konfiguracja telewizora jest nieco trudniejsza niż QN90B, ponieważ pudełko One Connect na stojaku za monitorem działa jako koncentrator dla wszystkich kabli HDMI.

READ  Samsung Galaxy S22 Ultra może mieć mniej pamięci niż ubiegłoroczny model