Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Random: Hej, Transformer też dostanie w tym tygodniu symulator lotu

zdjęcie: przez Nintendo.com

Jeśli śledzisz najnowsze wydania poza światem Nintendo, prawdopodobnie słyszałeś Symulator lotu Microsoft Na Xbox Series X | S w tym tygodniu. Siostrzana strona Czysta konsola Xbox Nawiasem mówiąc, wykonał świetną robotę z relacjonowaniem gry.

W co mogą zagrać posiadacze Switcha, aby wypełnić tę pustkę? Jeśli jesteś w nastroju na coś podobnego, wydawca Pix Arts ma Cię w nowej wersji Łatwy symulator lotu. Czy kiedykolwiek marzyłeś o lataniu po niebie fajnymi samolotami, takimi jak odrzutowce, megalotnie i transportowce? Cóż, teraz w tej grze możesz dopasować się do początku 2000 roku.

Ta gra to prawdziwy symulator lotu z poleceniami zaprojektowanymi tak, aby można je było łatwo przejąć w każdym wieku. Przechodź od punktów kontrolnych do punktów kontrolnych, aby pokazać swoje umiejętności pilotażowe w różnych warunkach pogodowych i porach dnia oraz ukończyć wszystkie poziomy. Jeśli zawsze chciałeś latać, ale myślałeś to było bardziej skomplikowane, Ta gra udowodni, że potrafisz to zrobić!”

Łatwy symulator lotu
Łatwy symulator lotu
Łatwy symulator lotu
Łatwy symulator lotu

Easy Flight Simulator jest dostępny w przedsprzedaży w sklepie Switch eShop za 4,99 USD i zostanie wydany jutro, 30 lipca. Jeśli wolisz coś innego, istnieją inne alternatywy – Symulator Podróży 2019 i Symulator lotu na wyspie.

Poważnie, Nintendo – jeśli to czytasz, weźmiemy nową grę Pilotwings, kiedy będziesz gotowy…

READ  Call of Duty: Warzone przyciąga Fortnite wraz z wydaniem nowej mapy