Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Rainbow Six Siege” zajmuje się ukrytymi kosmetykami i pociskami

Ubisoft Wprowadza kilka ważnych zmian w taktycznej strzelance FPS, tęcza sześć sig.

Deweloper rozwiązał niektóre z najbardziej palących problemów w grze, w tym trudności w zobaczeniu graczy w niektórych skórkach i sposób, w jaki dziury po kulach pojawiają się w niektórych materiałach.

Pierwszym z nich jest dyfuzja gazu z odległych granatów gazowych operatora Smoke. Ubisoft opisał, jak „problematyczne” były one, ponieważ gaz pojawiał się po drugiej stronie nieuszkodzonych ścian i sufitów.

Zostało to zaktualizowane, aby rozpocząć sezon 2 roku 6, co oznacza, że ​​gaz będzie przechodził tylko przez strukturalne przekładki, które mają w sobie luki. Zmieniono również dźwięk bomb, aby był bardziej wyjątkowy.

Wprowadzono również zmiany w działaniu dziur po kulach, przy czym pojedyncze pociski nie tworzą już widocznej dziury, przez którą gracze mogą zajrzeć. Ubisoft wyjaśnia: Pojedyncze dziury po kulach są często wykorzystywane do uzyskania przewagi i zdajemy sobie sprawę, że trudność w wykryciu takich dziur na odległość może być frustrująca dla niektórych graczy.

Najbardziej niszczycielska siła ognia, taka jak strzelby i długie serie, nadal będzie przebijać. Gracze mogą nadal jednym strzałem przebić materiały, takie jak szkło okienne i wewnętrzny rdzeń rekwizytów.

Jedną z największych nadchodzących zmian planowanych na rok 2 w sezonie 3 jest dodanie „efektu podświetlenia krawędzi” na niektórych powierzchniach graczy ze względu na to, jak wtapia się w otoczenie.

Ubisoft jest w trakcie testowania tego, aby określić jednolity kolor oświetlenia, ale jest „bardzo zadowolony z wyników i czuje się zgodny ze sztuką gry”.

Na koniec planowane są zmiany dotyczące granatów błyskowych, aby poprawić spójność i użyteczność, dzięki czemu będą one bardziej przydatne dla graczy. Te i inne drobne aktualizacje są dostępne dla administratora tęcza sześć sig strona z wiadomościami.

w innych tęcza sześć biuletyn Informacyjny, Ubisoft zaoferował rozgrywkę z nadchodzącej kontynuacji, ekstrakt z tęczy szóstej, Podczas prezentacji Ubisoft Forward w E3. Gra jest bardziej sci-fi, stawiając zespoły trzech operatorów przeciwko tajemnym najeźdźcom.

READ  No Man's Sky obsługuje technologię Nvidia DLSS, aby zapewnić płynniejszą wydajność 4K