Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quordle 112 Odpowiedź: Quordle Dzisiaj 112: Dowód na Quordle 16 Może odpowiedzieć

Wordle był dla większości z nas łatwym łupem, ponieważ wielu z nich zgłosiło się do Quordle. Jak wszyscy wiemy, haczyk w Quordle polega na pracy nad czterema słowami zamiast jednego w Wordle. Jak zwykle w przypadku łatwego Wordle, entuzjaści znajdują Quordle poza swoją strefą komfortu. Cóż, nie martw się, ponieważ nadal możesz rozwiązywać zagadki Quordle dzisiaj, korzystając z poniższej listy wskazówek Quordle 112. Za pomocą końcówki Quordle na dole możesz łatwo odkryć odpowiedź na Quordle 16 maja.

W Quordle, w ciągu dziewięciu prób, gracze muszą odkryć cztery różne słowa. Trochę jak Wordle, jako gracz musisz zwracać uwagę na kolory klocków/płytek, aby uzyskać maksymalną liczbę punktów. Szary kolor kafelków wskazuje, że litera nie pojawia się w oczekiwanym słowie. Jeśli zmieni kolor na żółty, pojawi się litera. Co więcej, kolor zielony w kwadratach wskazuje na prawidłowe odgadnięcie, gdy litera pojawia się w tej samej pozycji.

Jaka jest różnica między Wordle a Quordle?

W porównaniu do Wordle, w Quordle słowo pojawia się we wszystkich czterech polach odpowiedzi po odgadnięciu. Można je odtwarzać w dowolnej kolejności; Stąd żywe zainteresowanie jest kluczem do wszystkiego w tej grze.

Jak uzyskać prawidłowe litery przy minimalnym zgadywaniu?

Aby uzyskać jak najwięcej poprawnych liter, twoja technika powinna zawierać jak najwięcej samogłosek podczas zgadywania na początku. Możesz wyszukiwać słowa takie jak AUDIO lub ADIEU, ponieważ mają one więcej niż jedną samogłoskę w słowie.

Porada Quordle Today dotycząca programu Word 1

1. Pierwsze słowo zaczyna się na literę „C”.

2. W pierwszym słowie są dwie samogłoski.

3. To jest nazwa kraju.

Quordle Dzisiaj wskazówka dla słowa 2

1. Litera F jest pierwszą literą drugiego słowa.

2. W drugim słowie są dwie samogłoski.

3. Uczucie radości.

READ  Student modyfikuje iPhone’a X, aby dodać funkcjonalny port USB-C

Porada Quordle Today dotycząca programu Word 3

1. Trzecie słowo zaczyna się na B.

2. W trzecim słowie są dwie samogłoski.

3. Rzeki Babilonu.

Podpowiedzi do słów 4

1. Litera G jest pierwszą literą czwartego słowa.

2. W czwartym słowie są dwie samogłoski.

3. Żenujący błąd.

Zastrzeżenie: Ta treść została stworzona przez agencję zewnętrzną. Wyrażone tutaj opinie są opiniami odpowiednich autorów/podmiotów i nie reprezentują poglądów Economic Times (ET). ET nie gwarantuje, nie popiera ani nie popiera żadnej z jej treści i nie ponosi za nią w żaden sposób odpowiedzialności. Prosimy o podjęcie wszelkich niezbędnych kroków w celu zapewnienia, że ​​podane informacje i treści są poprawne, zaktualizowane i zweryfikowane. ET niniejszym zrzeka się wszelkich gwarancji, wyraźnych lub dorozumianych, dotyczących Raportu i wszelkich zawartych w nim treści.