Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przypomnienie: Puchar „Second Chance” Maximus Tetris 99 od Nintendo rozpoczyna się dziś później

Przypomnienie: Puchar „Second Chance” Maximus Tetris 99 od Nintendo rozpoczyna się dziś później

Modernizacja [Fri 5th Aug, 2022 04:30 BST]: Ma to przypominać, że to jest wyjątkowe Tetris 99 Wydarzenie rozpocznie się dzisiaj. Warto się tym podzielić, jeśli przegapiłeś niektóre wydarzenia z przeszłości, ponieważ każdy temat będzie wymagał zdobycia tylko 10 punktów wydarzenia na rundę. Możesz zobaczyć, co jest w ofercie w oryginalnym poście poniżej.


oryginalny artykuł [Tue 2nd Aug, 2022 02:25 BST]: Nintendo właśnie ogłosiło Switch Online Tetris 99 Będzie gospodarzem swojego trzydziestego pucharu Maximus Cup. Rozpoczyna się w piątek 5 sierpnia i da graczom „drugą szansę” na odblokowanie tematów, które mogli wcześniej przegapić.

Zamiast zdobywać 100 Punktów Wydarzeń za każdy Atrybut, tym razem będziesz musiał zdobyć tylko 10 Punktów Wydarzeń na rundę – co oznacza, że ​​możesz szybko zebrać wiele Atrybutów jeden po drugim. Oto mały PR na ten temat:

Czy ostatnio przegapiłeś Maximus Cup? Teraz masz szansę wzbogacić swoją kolekcję o atrybuty w grze! Rywalizuj w bitwach online w trybie Tetris 99 i zdobądź co najmniej 10 punktów wydarzeń za każdy atrybut w grze do odblokowania. Punkty wydarzenia są przyznawana na podstawie rangi, którą osiągniesz w Każda bitwa, w której bierzesz udział, odbywa się podczas wydarzenia.”

Jak widać, zwracane atrybuty obejmują Super Mario 3D World + Bowser FuryA mitopiaA Mario Golf: Super RushA Miecz ku niebu HDA WarioWare: Zbierz to razem!A Strach Metroid.

Puchar ten odbędzie się od 5 do 10 sierpnia i odbędzie się w sześciu „kolejnych” rundach. Oto pełna tabela:

  • runda 1 Zawiera motyw Super Mario 3D World + Bowser Fury jako bonus i działa od 12:00 do 23:59 PST 5 sierpnia.
  • Runda 2 Zalety mitopia Motyw jest bonusem i będzie dostępny od 12:00 do 23:59 PT 6 sierpnia.
  • Runda 3 Zalety Mario Golf: Super Rush Motyw jest bonusem i będzie dostępny od 12:00 do 23:59 czasu PT 7 sierpnia.
  • Runda 4 Zawiera motyw Legend of Zelda: Skyward Sword HD jako bonus i będzie dostępny od 12:00 do 23:59 czasu PT 8 sierpnia.
  • runda 5 Zalety WarioWare: Zbierz to razem! Motyw jest bonusem i będzie dostępny od 12:00 do 23:59 czasu PT 9 sierpnia.
  • Runda 6 Zawiera motyw edycji Samus jako bonus i będzie dostępny od 12 do 23:59 czasu PST 10 sierpnia.

Czy weźmiesz udział w kolejnym wydarzeniu? Zostaw komentarz poniżej.

READ  Google pokazuje bezpieczniejszy sposób, aby zegarek mógł utrzymywać telefon w stanie odblokowania