Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przestań usuwać wiadomości WhatsApp dzięki tej nowej funkcji

Funkcja znikających wiadomości w WhatsApp pozwala użytkownikom usuwać historię czatów po pewnym czasie. Jednak aplikacja do przesyłania wiadomości online udostępnia teraz nową funkcję dla użytkowników wersji beta systemów iOS i Android, która zapobiega automatycznemu usuwaniu wiadomości z historii czatów po włączeniu funkcji znikających wiadomości. Aby użyć lub przetestować tę funkcję, musisz zainstalować najnowsze wersje beta WhatsApp na iOS i Androida.

informować się, tweetnij WABetaInfo„WhatsApp uruchamia funkcję, która zapobiega znikaniu wiadomości w wersji beta iOS i Android! Teraz można zapobiegać znikaniu wiadomości, aby zapobiec ich automatycznemu usuwaniu z historii czatów!”

W innym tweecie zgłosiłem również 3 zasady zapobiegające zniknięciu wiadomości. 3 zasady zapobiegające zniknięciu wiadomości:

Przeczytaj także: Szukasz smartfona? Aby sprawdzić wyszukiwarkę mobilną

– Każdy może zachować wiadomość, aby nie zniknęła.

– Każdy może cofnąć zachowanie wiadomości i nie będzie już można zapobiec jej zniknięciu.

– Administratorzy grup mogą ograniczać, kto może korzystać z tej funkcji w ustawieniach grupy” – czytamy w tweecie.

Podając więcej pomysłów na temat aktualizacji, WABetaInfo powiedział w raporcie WhatsApp oferuje teraz możliwość zapobiegania znikaniu wiadomości dla niektórych beta testerów, którzy instalują najnowszą wersję beta aplikacji ze Sklepu Play i aplikacji TestFlight. Post zrzutu ekranu stwierdza: „Powinieneś być w stanie zapobiec znikaniu wiadomości w rozmowie, w której znikające wiadomości są włączone. Dzięki tej funkcji można teraz zapobiec wygaśnięciu niektórych znikniętych wiadomości za pomocą czasownika„ zachowaj ”.

Wszystkie te wiadomości są oznaczone ikoną zakładki w dymku czatu i są wymienione w sekcji Zapisane wiadomości, dostępnej również w tym tygodniu na iOS, dodano raport. Jest również prawdopodobne, że nie wszyscy użytkownicy WhatsApp w wersji beta będą mogli znaleźć tę funkcję w aplikacji. Jednak nie musisz się martwić, ponieważ ta funkcja zostanie szeroko udostępniona większej liczbie osób w nadchodzących dniach.

READ  Laptopy Intel Evo HP Ant Best Buy Oszczędź 300 USD

Można również zauważyć, że mogą istnieć pewne ograniczenia w zapobieganiu znikaniu starych wiadomości i może wynosić od 24 do 30 dni. Ponadto osoby uczestniczące w rozmowie będą mogły kontrolować tę funkcję. „Osoba może anulować przechowywanie wiadomości na czacie za pomocą akcji„ unkeeper ”(i nie będzie już można zapobiec ich zniknięciu), ale administratorzy grup mogą być jedynymi osobami, które mogą zapobiec zniknięciu wiadomości, jeśli ograniczą, kto może zmodyfikować informacje o swojej grupie”, Poinformuj WABetaInfo.