Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przedstawiamy The Bottom Line, nasz nowy biuletyn biznesowy i technologiczny

ajesteś nowy Nasz cotygodniowy biuletyn Bottom Line oferuje czytelnikom panoramiczny przegląd szybko zmieniającego się świata technologii i biznesu. Ponieważ zmiany technologiczne, geopolityka i inflacja powodują zakłócenia i możliwości, jak nigdy dotąd, wynik końcowy pomaga odróżnić sygnał od szumu dzięki EkonomistaGlobalne spojrzenie na markę, skupienie się na większych tematach i rygoryzmie.

Biuletyn, dostarczany w sobotę rano, przedstawia najważniejsze wydarzenia z ostatniego tygodnia – i zawiera przyjazny dla weekendów przewodnik dla następnego przewodnika. Każde wydanie będzie zawierać ekskluzywny komentarz naszych redaktorów z całego świata, od Doliny Krzemowej po Szanghaj. Dolna linia zawiera również wybór EkonomistaLektura obowiązkowa do przeglądania w weekend, w tym wywiady i odkrywanie trendów na granicach innowacji. A nasz zespół w Londynie opracowuje przewodnik po najważniejszych światowych wydarzeniach na przyszły tydzień z mikro-Chiny Produkt krajowy brutto Liczby dla zdolności Tima Cooka do generowania rekordowych zysków.

Jako subskrybent będziesz miał możliwość interakcji z naszymi reporterami i redaktorami. Jeśli masz już pomysły dotyczące biuletynu, którym chcesz się podzielić, możesz wysłać do nas e-mail tutaj: [email protected]

Konkluzja: Zapisz się do naszego biuletynu Business & Technology, dostarczanego co tydzień.

Zobacz pełną ofertę EkonomistaNewsletter Otrzymuj więcej ekskluzywnych opinii w swojej skrzynce odbiorczej co tydzień.

READ  Darmowa gra PlayStation Plus na grudzień może zostać ujawniona