Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przedsezonowa aktualizacja League of Legends 2022 zawiera nowe smoki i przedmioty

League of Legends Działając w modelu sezonowym, deweloper Riot Games rozpoczyna nowy rok z wieloma zmianami w grze konkurencyjnej. Nadchodzący sezon nie jest wyjątkiem, a fani mogą spodziewać się poważnych zmian w Summoner’s Rift na PC.

W czwartek Riot opublikował film zatytułowany „Przedsezon 2022 i stan gry”, w którym twórca omówił balans nowego bohatera – i przyznał, że niektórzy z nowych bohaterów mają bardzo mało gadżetów na pasach – a także nowy legenda i legendarne przedmioty, zmiany w grze, system run, nowe nagrody za cele i wieże oraz gwiazda zapowiedzi: kilka nowych dzikich smoków.

Smoki są potężnym celem na mapie. Rozmnażają się w rzece w dolnej części mapy i mogą występować w jednej z kilku odmian. Każdy smok żywiołów zmienia teren na mapie, oferując wzmocnienia po zabiciu, co sprawia, że ​​jest to ważne zadanie dla drużyn, które ustalają priorytety.

Przedsezon 2022 dodaje dwa nowe smoki. Hextech Dragon oferuje portale na całej mapie, które umożliwiają teleportację. Chemtech Dragon zadaje graczom dodatkowe obrażenia, gdy ich zdrowie jest niskie, a kiedy umierają, otrzymują drugą szansę na zabicie wrogów w postaci krótko żyjącego ducha. Ponadto Chemtech Dragon tworzy obszary kamuflażu wokół mapy, aby ukryć drużyny. podstępny!

Przedsezon 2022 będzie dostępny w środowisku testowym gry za kilka tygodni, a Riot przywróci te nowe zmiany, jeśli zbyt często będą zakłócać grę. Natychmiast, League of Legends Drużyny e-sportowe rywalizują w corocznych mistrzostwach świata w grze. tajemniczy, serial telewizyjny eksplorujący Hextech i Chemtech w miastach Zone i Beltoffer Debiut na Netflix w listopadzie.

READ  MacBook Air 2022 raczej nie będzie dostępny w wielu kolorach