Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przecieki sugerują, że Twitter może pracować nad funkcją opinii inspirowaną Facebookiem / Digital Information World

Największy serwis społecznościowy Facebook miał wcześniej tylko opcję polubienia posta opublikowanego przez dowolnego użytkownika, naciskając niesławny przycisk Facebooka. Zmieniło się to na początku 2016 roku, kiedy Facebook wprowadził zupełnie nową porcję opinii, które użytkownicy mogą przesyłać sobie nawzajem. Reakcje zyskały ogromną popularność zaraz po premierze. Niedawny wyciek wiadomości od badacza Twittera – sugeruje Jin Manchun Wong Twitter planuje również zupełnie nową serię reakcji na swoje tweety wraz z istniejącym przyciskiem w kształcie serca, który użytkownicy mogą kliknąć, aby polubić post.

Zgodnie z wieloma oczekiwaniami, Twitter może zawierać zestaw reakcji, które są nieco niebezpieczne i różnią się od reakcji Facebooka, ponieważ Twitter jest platformą z treścią i poważnymi użytkownikami w porównaniu z Facebookiem, który służy do publikowania wszelkiego rodzaju treści. Twitter może używać „śmiejących się” i „smutnych” emotikonów podobnych do interakcji na Facebooku. Poza tym Twitter będzie zawierał również reakcje, takie jak ekspresyjna reakcja, która „skłania do myślenia” oraz „wesoła” reakcja, której użytkownicy mogą użyć, aby odpowiedzieć na wiadomość lub tweet, który ich uszczęśliwia. Jednak Twitter z pewnością nie uwzględni gniewnej reakcji Facebooka, ponieważ Twitter ma już całą masę gorących rozmów, a uczucie złości na tweety jest zwykle pokazywane bez potrzeby emoji reakcji.

Kilka miesięcy temu Twitter przeprowadził ankietę, w której poprosił użytkowników o dodawanie reakcji na tweety, co dodatkowo potwierdza tę wiadomość i wkrótce możemy zobaczyć reakcje na Twitterze. Zapytany o reakcje, Twitter odpowiedział, że zawsze szukają nowych sposobów, aby pomóc swoim użytkownikom wyrazić swoje uczucia.

READ  Uczniowie podpisują umowę i rozmawiają z astronautami NASA, ESA na orbicie

Wraz ze wzrostem konkurencji między platformami społecznościowymi aplikacje społecznościowe kopiują teraz nawzajem przewagę i poprawiają komfort użytkowania, dzięki czemu użytkownicy nigdy nie opuszczają ich platformy. Twitter pracuje również nad wieloma interesującymi projektami, aby ulepszyć swoją platformę dla swoich użytkowników, a Twitter niedawno ogłosił nową funkcję o nazwie Spaces, która umożliwia użytkownikom prowadzenie sesji audio na żywo, poza tym Twitter uruchomił również funkcję super obserwatora, która pozwoli to płacić użytkownikom preferowanemu twórcy, którzy muszą płacić za dodatkowe treści, a także stanowić świetne źródło dochodu, które sprawia, że ​​zarabiają na platformie, a tym samym nie opuszczają platformy. Ekscytujące nowe aktualizacje na Twitterze z pewnością sprawią, że użytkownicy pokochają platformę jeszcze bardziej.

Przeczytaj następujące: Program weryfikacji konta został zawieszony przez Twittera po otrzymaniu dużej liczby żądań i nadal czekają na przetworzenie