Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przeciek Dead by Daylight wskazuje, że do gry dołączył Albert Wesker z Resident Evil

nowa partia Zmarł w biały dzień Przecieki spadły i tym razem wydaje się, że ujawniają mieszkaniec zła Na mecz przychodzą Albert Wesker i Ada Wong.

W dzisiejszych czasach uważa się, że śmierć z dnia na dzień Gra Super Smash Bros. Ostateczny Od horroru, z udziałem horrorów współpracujących z Teksańską masakrą piłą mechaniczną do ciche wzgórze. Resident Evil cieszy się dużą popularnością i wydaje się być deweloperem interaktywne zachowanie Ma plany dalszej współpracy z nią CapcomWięcej postaci z serii wyciekło do sieci.

Przecieki pochodzą z zaufanego konta DBDLeaks na Twitterze, które ostatnio pokazało modelki i kostiumy Alberta Weskera, nowego zabójcę, oraz Adę Wong i Rebeccę Chambers jako grywalnych ocalałych. Wszystkie mają klasyczny wygląd, który prawdopodobnie zadowoli fanów postaci.

Nie tylko to, ale niektóre Szczegóły postaci Został również udostępniony online. Wesker będzie znany jako „mózg” gry. Osobiste profity Weskera obejmują „Superior Anatomy, Awakened Awareness i Termins”, które „pozwalają skakać szybciej, widzieć aury innych ocalałych, gdy są noszone, i powodują trwałe pękanie ocalałych po włączeniu bram wyjściowych”.

Korzyści dla ocalałych Ady i Rebeki nie zostały jeszcze szczegółowo opisane, a DBDLeaks stwierdza, że ​​nie są one jeszcze sfinalizowane, więc nie można się nimi dzielić. Oczywiście wszystkie te informacje pochodzą przede wszystkim z przecieków, więc nie ma gwarancji, że wszystko będzie takie samo, gdy zawartość pojawi się w grze.

interaktywne zachowanie Ogłoszony na początku tego tygodnia że będzie gospodarzem swojego pierwszego programu w przyszłym tygodniu, mówiąc: „Czy ktoś jeszcze zastanawia się, co oznacza W w Resident Evil: Project W?” Nie trzeba Village odgadnąć, że W reprezentuje Weskera, więc prawdopodobnie wkrótce zobaczymy odpowiednią postać.

READ  Instagram testuje system powiadamiania o mylących awariach