Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Proszę wyjaśnić” Spotkanie trenera All Blacks Iana Fostera powinno być głębsze

Richard Noller jest reporterem sportowym Stuff.

Opinia: Kiedy był trenerem All Blacks Kontrakt Iana Fostera przedłużony W rugby nowozelandzkim do mistrzostw świata w 2023 r. używał słów „pewność” i „stabilność”, aby powiedzieć, dlaczego jego przełożeni dokonali właściwego wyboru.

Oznaczało to również, że Foster mógł planować z wyprzedzeniem, nie pocąc się nad perspektywą wyrzucenia.

To było w sierpniu. Teraz 11 miesięcy później Foster został powołany Udział w spotkaniu z NZ Rugby Aby wyjaśnić, co poszło nie tak.

To, co wydarzyło się zaraz po ponownym podpisaniu kontraktu przez Fostera, wydaje się wskazywać, że nowozelandzkie Rugby wykonało właściwe sprawdzenie.

Z Bledisloe Cup zapewnionym po wielkim zwycięstwie nad Wallabies w Auckland, All Blacks ukończyli czyste 3-0 w Perth.

Na razie w porządku.

All Blacks następnie zdobyli tytuł Rugby Championship. Dwa zwycięstwa nad Pumami, a następnie wygrana i przegrana ze Springboksami zapewniły dodanie kolejnego trofeum do skrzyni wojennej.

Porażka 31-29 z Boksem ujawniła braki w składzie All Blacks, ale już wygrany turniej był postrzegany jako cenna lekcja, a nie katastrofa.

Trener All Blacks, Ian Foster, został powołany na spotkanie z liderami rugby w Nowej Zelandii po przegranej serii 2-1 z Irlandią.

Hagen Hopkins / Getty Images

Trener All Blacks, Ian Foster, został powołany na spotkanie z liderami rugby w Nowej Zelandii po przegranej serii 2-1 z Irlandią.

Nie idealnie, ale nadal dobrze.

Następna była podróż na półkulę północną. Zgodnie z oczekiwaniami, All Blacks razem odnieśli zwycięstwa nad Stanami Zjednoczonymi, Walią i Włochami.

tam było Dublin i Paryż, gdzie koła zaczęły spadać.

Plany Fostera, aby zakończyć rok 2021 na boomie, zostały udaremnione, gdy Irlandia i Francja pokonały All Blacks w Aviva i Stade de France.

Jednak stosunkowo łatwo było znaleźć wymówki. Zawsze jest. Po prawie trzech miesiącach podróży przez pandemię, All Blacks nie zdołali dorównać energii swoich przeciwników, poobijani w atakujących, a ich atak był wyjątkowo nieprecyzyjny pod silną presją.

Wycieczka zakończyła się katastrofą.

Jednak rugby NZ stanąło po stronie ich człowieka. Z kolei oczekiwali, że Foster, który po wewnętrznej weryfikacji zatrzymał wszystkich swoich asystentów, upewni się, że All Blacks ustanowią rekord w walce z irlandzką drużyną.

Chociaż to, Historyczna Irlandia wygrywa 2-1 Oderwij skórę Całej Czarnej Bestii, aby odkryć wiele słabości.

W tej chwili, Wszystko jest pod mikroskopem.

Kapitan All Blacks Sam Cane został zastąpiony.

Phil Walter / Getty Images

Kapitan All Blacks Sam Cane został zastąpiony.

Mark Robinson, dyrektor generalny nowozelandzkiego rugby Opisała pierwszą złą passę w Nowej Zelandii jako „nie do przyjęcia” Powiedział, że przedstawiciele jego organizacji natychmiast spotkają się z Fosterem, zanim wszyscy czarni wyjadą do RPA, aby rozegrać dwa pierwsze testy mistrzostw Rugby Championships.

To wskazuje, że Foster zatrzyma go do mistrzostwa.

Foster będzie mógł wymyślić szereg wymówek podczas spotkania na szczycie ze swoimi przełożonymi. Na początek Irlandia to bardzo dobry zespół. Foster mógł powiedzieć, że Covid-19 i infekcje zakłóciły przygotowania w pierwszych dwóch tygodniach.

Mogłoby to również sugerować, że Andrew Porter, asystent z Irlandii, powinien otrzymać czerwoną kartkę za złamanie zamka. Kość policzkowa Brody’ego Ritalika W poważnym spotkaniu w Wellington, ponieważ Angus Ta’avao został wysłany za podobne przestępstwo w drugim teście w Dunedin.

Jednak nic z tego nie może wyjaśnić, dlaczego All Blacks, po wygraniu pierwszego testu 42-19 w Auckland, znaleźli dodatkowy bieg wsteczny, kiedy mieli mocniej szarżować z bram.

Kapitan Irlandii Johnny Sexton świętuje w sobotni wieczór zwycięstwo swojej drużyny 32-22 nad Blacks w Wellington.

Phil Walter / Getty Images

Kapitan Irlandii Johnny Sexton świętuje w sobotni wieczór zwycięstwo swojej drużyny 32-22 nad Blacks w Wellington.

w Decydent, to było bolesne do oglądania Grupa czterech All Blacks w pierwszej połowie, oddających zwykłe napędy i śruby wbijane w ich cmentarzyska z obsługą błędów.

Irlandia zasługuje zwycięstwo. Byłoby niestosowne, gdyby każdy nowozelandzki fan rugby powiedział inaczej.

NZ Rugby wie, że ma problem: Decyzja Robinsona o podjęciu rzadkiego kroku Opracuj ogólne stwierdzenie Mówiąc o tomach.

Foster w dziurze. On musi Wykop sobie wyjścieale tylko wtedy, gdy nowozelandzki rugby pozwoli mu włożyć ręce z powrotem do wiadra.

Podczas spotkania rugby NZ musi się zadowolić, że Foster jest właściwym człowiekiem, aby dalej trenować All Blacks. Jak lubi mawiać były trener All Blacks, Sir Steve Hansen, powinni być przygotowani na zagłębienie się w to.

W przeciwnym razie wyrządziłoby to krzywdę All Blacks i ich fanom.

READ  ATP Cup: „Po prostu próbuję go chronić” – Stefanos Tsitsipas mówi, że single wycofują się z powodu problemu z łokciem