Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prognozy meczów Polski i Rosji, wiadomości o drużynach i szczegóły transmisji na żywo

Polska i Rosja zmierzą się w międzynarodowym towarzyskim meczu na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Mecz zaplanowano na wtorek 1 czerwca o godzinie 21:30 czasu lokalnego [Wednesday, June 2 at 12:15 AM IST]. Obie drużyny mogą wykorzystać ten mecz jako okazję do przetestowania swoich składów przed Euro 2020. Obie drużyny zmierzyły się ze sobą po raz ostatni na Euro 2012. Mecz zakończył się remisem 1: 1 po tym, jak Jakob Blaschikovsky odwołał bramkę Alana Dzagova.

Wiadomości o drużynie Polski przeciwko Rosji

Obie drużyny mogą wejść do gry z myślą o Euro 2020, ale nie ma gwarancji, że gracze tacy jak Robert Lewandowski i Alexander Golovin rozegrają pełne 90 minut. Polska będzie musiała wybrać na bramkę Lukasa Wabiańskiego i Wojciecha Szczęsnego.

Rosja będzie grać na boisku z doświadczonymi graczami, takimi jak Alexei Miranshuk i Artem Dzyuba, i ma nadzieję, że uda im się uzyskać bardzo potrzebny impuls do euro. Obie drużyny będą w różnych grupach euro. Polska zalicza się do grupy E, a Rosja zmierzy się w trudnej grupie drugiej, w której zmierzą się z takimi zespołami jak Dania, Finlandia i Belgia.

Wiadomości o drużynie Polska vs Rosja: możliwe formacje i składy

Polska: formacja 4-4-2

  • Lucas Fabianski, Michel Hellick, Kamel Glick, Jan Bednarik, Tomash Kidziora, Matthews Klich, Grzygores Krishoviak, Carol Linetti, Maciej Repos, Arcadius Milik, Dawid Konaki

Rosja: formacja 4-2-3-1

  • Shonen, Zhirkov, Dzhikia, Semenov, Fernandez, Miranshuk, Ozdoyev, Koziaev, Golovin, Cherchev, Dzyuba
READ  Rozpoczyna się polski proces w chińskiej walizce szpiegowskiej Huawei

Prognozy meczu Polska-Rosja

Roberto Lewandowski był w formie swojego życia i może być twórcą drużyny we wtorek. Jednak może on wyjść tylko w drugiej połowie jako rezerwowy, ponieważ Polska będzie starała się utrzymać ich kapitana w dobrej formie do euro. Rosja była fantastyczna podczas eliminacji do Mistrzostw Europy, wygrywając 8 z 10 meczów i pracując z pewnością siebie w meczu. Rosja liczy na to, że w meczu z Polską uda jej się uzyskać jak najlepsze wyniki od Golovina i Sherysheva. Oczekujemy między Polską a Rosją, że Rosja wygra 2-0.

Polska vs Rosja Live Stream: Gdzie obejrzeć mecz towarzyski Polska-Rosja

Hindusi mogą oglądać mecz na Sony Six SD i HD lub w aplikacji Sony Liv. Europejscy widzowie mogą oglądać mecz na kanale Sky Sports Football, Fubo Tv. Polscy widzowie będą mogli obejrzeć mecz także w TVP Sport, IPLA i Polsacie Sport, a mecz będzie transmitowany na antenie Match Premier, Sportbox.ru i Matchtv.ru w Rosji.