Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Profesjonalni golfiści są bardzo dobrzy”: Były Dagg All Black Israel Dagg postrzega Charles Tour jako wyzwanie w Clearwater

Były All Black Israel Dagg reaguje na strzał w 2020 NZ Open na The Hills.  Uznał, że prowadzenie Charlesa jest trudne, grając przeciwko zawodowcom w Clearwater w zeszły weekend.

Hannah Peters / Getty Images

Były All Black Israel Dagg reaguje na strzał w 2020 NZ Open na The Hills. Uznał, że prowadzenie Charlesa jest trudne, grając przeciwko zawodowcom w Clearwater w zeszły weekend.

Zwycięzca Pucharu Świata w rugby, Israel Dag, mówi, że ma „duże uznanie dla profesjonalnych golfistów” po swoich wysiłkach w piwnicy podczas imprezy Clearwater Open Charles Tour w Christchurch.

34-latek – zapalony golfista od dzieciństwa w Hawke’s Bay – chybił o milę po zdobyciu 47 punktów na 191 w pierwszych dwóch rundach 54-dołkowych mistrzostw, które Kiwi pro Josh Geary wygrał w niedzielę.

Dagg strzelił 100 pierwszego dnia po przerażającej dziurze w piątym miejscu, w której strzelił 13 strzałów.

Jednak poczucie humoru zespołu 66 Test All Black pozostało nienaruszone, kiedy opowiadał o swoich rundach, aby współgospodarzem Tony Kemp. W swoim programie Izzy i Kempy na śniadanie w radiu SENZ W poniedziałkowy poranek.

Czytaj więcej:
* Zespół Ex-All Blacks na ratunek klubowi
* Golf: Stephen Alker potwierdził swój udział w New Zealand Open, ale nie oczekiwano, że zagra z Ryanem Foxem
* Dlaczego Greg Norman i LIV Golf wygrywają teraz w Sports Civil War

„Słońce świeciło „na pierwszą dziurę” – powiedział – „a kiedy spojrzałeś w górę, nie widziałeś nawet dziury – robię wymówki, prawda?”

Dagg – zwykły golfista zarejestrowany w Clearwater Club – „wciągnął go do bunkra” i musiał „przewrócić go nad bunkrem i wylądować na ziemi, wstać i skradać się”, aby raz minąć pierwszy dołek.

Zrobił „wymieszanie” dwa razy w Big Lake w dniu 10 i ostatecznie oddał osiem strzałów, aby ukończyć dołek.

„Więc było po czwartej po drugiej… To było okropne”.

Ex-All Blacks Israel Dagg i Stephen Donald połączyli siły, aby zaprezentować Clubhouse Rescue, który pomaga lokalnym klubom sportowym w modernizacji obiektów.

dostarczony

Ex-All Blacks Israel Dagg i Stephen Donald połączyli siły, aby zaprezentować Clubhouse Rescue, który pomaga lokalnym klubom sportowym w modernizacji obiektów.

Nie bał się powiedzieć, że „najgorsza dziura” była piątą, w której „pompował dwa [shots] W paddcoku miał dwa OB [out-of-bounds]„”, a następnie zobaczyłem, jak trzy żetony „cofają się”, zanim wyrzuci je trzy razy na 13.

Dagg zakończył pierwszy dzień z 100-28 rundami powyżej par.

„Kiedy grałem w golfa, powiedziałem komuś, że jeśli strzelę 100, to na zawsze zrezygnuję z gry w golfa” – powiedział w SENZ.

Israel Dag w bunkrze na wzgórzach w 2020 roku. Znalazł też kilka trudnych dziur w Clearwater.

Hannah Peters / Getty Images

Israel Dag w bunkrze na wzgórzach w 2020 roku. Znalazł też kilka trudnych dziur w Clearwater.

Ale po nocnej „zmianie koncepcji” wciąż ma przed sobą drugą rundę.

„Wróciłem do domu, wypiłem piwo i naprawdę wpakowałem się w parę” – powiedział Dag Kemp.

„Poszedłem spać i obudziłem się trochę nieśmiało”.

1 news

Udział golfisty kiwi w przyszłorocznym turnieju został potwierdzony po wygraniu trzech turniejów, w tym jednego w tym roku.

Ale był „spokojny i zrelaksowany”, kiedy wrócił do Clearwater, gdy podczas drugiej rundy odbił trzech kolarzy.

Ukończył z siedmioma parami drugiego dnia i jednym skoczkiem, ale nadal strzelił 91 po oddaniu dziewięciu strzałów, aby ukończyć par-5 17.

Całe doświadczenie dało Daggowi – który oddał 14 uderzeń blisko następnego golfisty, aby ukończyć dwie rundy – „duże uznanie dla profesjonalnych golfistów. Są bardzo dobrzy”.

Jerry zachował nerwy pod koniec akcji, gdy 37-latek wykonał birdie w trzeciej i ostatniej rundzie, pokonując amatorów Sama Jonesa i Dongwu Kanga w DVS Clearwater Open Cup.

Było to jego pierwsze zwycięstwo w Clearwater po zdobyciu drugiego miejsca w 2009 roku na Nowej Zelandii PGA Championship i na 2011 New Zealand Open.

READ  Mecz NPC pomiędzy Bay of Plenty i Northland został przełożony po śmierci Seana Wainui