Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Producent God of War Ragnarok reaguje na nowe przecieki

Bóg wojny Ragnarok Producent i reżyser gry z 2018 roku, Cory Barlog, zareagował na kilka nowych przecieków gry. W przypadku większości gier wideo należy się spodziewać przecieków ze względu na liczbę pracujących nad nimi osób, wielkość outsourcingu itp., co najmniej jedna osoba na pewno będzie luźna. Zazwyczaj oznacza to jednak takie rzeczy, jak ogólne założenie fabuły, okno wydania, niektóre funkcje rozgrywki i inne informacje, które i tak prawdopodobnie zostałyby wykorzystane do promocji gry. Czasami pojawiają się przecieki, które psują fabułę gry lub inne tajemnice, które pozostałyby tajemnicą, dopóki gracze nie zagrają w grę.

Niestety niektóre z tych kluczowych elementów Bóg wojny Ragnarok Zaczęło przeciekać. Chociaż w pobliżu kurtki wciąż znajduje się wiele szczegółów fabuły, ujawniono szczegóły postaci i ważne informacje o niektórych punktach fabuły Bóg wojny Ragnarok Poprzez książkę o sztuce. Bóg wojny (2018) Dyrektor i Bóg wojny Ragnarok Producent Cory Barlog zabrał się do Twittera, aby wyrazić swoją frustrację z powodu przecieków. Chociaż nie wymienił konkretnie God of War, użył gifu od Kratosa i synchronizacji czasu, ponieważ w tej chwili nie ma wielu innych godnych uwagi przecieków dla innych gier. To nie pierwszy wyciek, jaki z tego wyniknął Bóg wojny Ragnarok A biorąc pod uwagę, że nadal tak się dzieje, prawdopodobnie nie będzie to ostatnia przed premierą gry w listopadzie.

Sony w ciągu ostatnich kilku lat było podatne na wycieki. Pierwszy naprawdę duży wypadek miał miejsce, gdy nagranie z Nasza ostatnia część 2 Wyciekły miesiące przed premierą gry, psując główną śmierć gry wraz z innymi punktami fabularnymi. Kontynuuj to z nową edycją ostatni z nas właśnie wydany, w wyniku czego Rozgrywka wyciekła wkrótce po ogłoszeniu gry. Oczywiście, ponieważ jest to remake, nikomu nie rozpieszcza, ale nadal pokazuje, że nie jest to rzadkością w grach na PlayStation.

Bóg wojny Ragnarok Premiera 9 listopada 2022 na PlayStation 4 i PlayStation 5. Czy jesteś podekscytowany grą? Daj znać w komentarzach lub napisz TwitterCade_Onder.

READ  Linux System Review Board twierdzi, że oszukańczym badaczom nie udało się wprowadzić błędnych łat do jądra