Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Proces Johnny’ego Deppa na żywo: najnowsze wieści z bitwy o zniesławienie w sądzie z Amber Heard

Przybyliśmy teraz Dzień 10 procesu Johnny’ego Deppa przeciwko Amber HeardWraz z wznowieniem legalnych walk Środa 27 kwietnia. Proces odbywa się w Wirginii w USA i do tej pory słyszeliśmy różnego rodzaju odkrycia, które omówiliśmy tutaj na naszej stronie. Blog na żywo Depp vs. Heard.

usłyszał Jeszcze nie zajęto stanowiska świadka, ale głęboki Zeznawał przez kilka dni i twierdził, że artykuł, który napisała o nim jego była żona, kosztował go miliony utraconych możliwości aktorskich. Dlatego pozywa ją o 50 milionów dolarów, wcześniej przegrał podobny proces w Wielkiej Brytanii, ale usłyszał Obecnie złożył również pozew wzajemny w wysokości 100 milionów dolarów.

We wtorek sesja trwała w oczekiwanym czasie, ponieważ było wiele do zrobienia. Prawnicy są proszeni o przyspieszenie, więc zobaczmy, czy Dzień 10 pójdzie szybciej. Cokolwiek się stanie, dostarczymy Ci wszystkie najistotniejsze aktualizacje właśnie tutaj, na naszym blogu na żywo.

Johnny Depp przeciwko Amber Heard, proces o zniesławienie, dzień 10 – środa, 27 kwietnia

We wtorek wysłuchaliśmy kilku świadków, w szczególności zarządcy majątku Bahamów Tara RobertsPsychiatra kliniczny i sądowy, Shannon Carrey Policjant w Los Angeles Melissa Sainz. Powinno być więcej świadków, którzy przyjdą na trybunę podczas środowego postępowania w Epic Deep vs. Legal Heard.

Ponadto śledź aktualizacje tekstowe na żywo i artykuły z wiadomościami na temat Proces Deppa kontra HeardMożesz nawet oglądać go na żywo, a na tej stronie mamy transmisję na żywo. Doświadczenie rozpoczyna się codziennie o 10:00 czasu lokalnego w Fairfax w stanie Wirginia, co oznacza, że ​​ci, którzy dostrajają się z Wielkiej Brytanii, mogą rozpocząć oglądanie o 15:00 czasu BST, podczas gdy ci z Europy Zachodniej mogą dostroić się o 16:00 CEST.