Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pro Skater 1 + 2 HD autorstwa Tony Hawk to świetna gra na Nintendo Switch

Jaka jest pozycja Twojej organizacji na krzywej adaptacji AI? weź nasze badanie sztucznej inteligencji Znajdziesz to na zewnątrz.


Tony Hawk Pro Skater Zawsze świetnie pasował do przenośnych urządzeń do gier. Było to prawdą, nawet zanim urządzenia mobilne były wystarczająco potężne, aby odtworzyć rozgrywkę 3D oryginalnego Tony Hawk z portami GBA, a następnie pełnymi przebudowami na Nintendo DS. Więc byłem podekscytowany pomysłem Tony Hawk Pro Skater 1 + 2 HD Na konwertyci. HD pięknie odwzorowuje wygląd i działanie palmtopa Nintendo. To świetny sposób na zaangażowanie się w surfowanie w podróży – z jedną poważną wadą.

Podczas gdy sterowanie skaterem wygląda świetnie i wygląda dobrze, Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 HD na Switchu miał problemy z czasem ładowania. Początkowe ładowanie do poziomu nie jest straszne. Ale gra nie może szybko zresetować etapu, jeśli zdecydujesz się ponownie uruchomić. To prawie podstawowy grzech serii Tony Hawk.

W tych grach łatwo jest wczuć się w klimat, często powtarzając etapy. W poprzednich grach było to w porządku, ponieważ ponowne uruchomienie zajmowało sekundę lub dwie. Na Switchu te przeładowania są bliższe 6 lub 8 sekund. Szkoda, bo wszystko inne działa i czuje się dokładnie tak, jak tego chcę.

THPS wygląda wystarczająco dobrze na Switchu. Gra jest zdecydowanie dużym spadkiem w stosunku do poprzedniej wersji Xboksa One i PlayStation 4, ale osiąga 30 klatek na sekundę. Prawdopodobnie nie zauważysz poziomu szczegółowości, który pojawia się, gdy świat jest w ruchu.

I nie mogę wystarczająco podkreślić, jak niesamowity jest Pro Skater podczas grania. Cztery małe przyciski na twarzy Switcha działają dobrze przy wyciąganiu skomplikowanych ciągów sztuczek, aw przeciwieństwie do GBA lub DS – otrzymujesz również pełną ścieżkę dźwiękową.

Czasy wczytywania to problem, ale to nie wystarczy, żebym przestraszył się, żebym trzymał Tony Hawk w kieszeni.

READ  Gra wideo Green Hell zamienia się w grę planszową

GryBeat

Credo GamesBeat dotyczące branży gier brzmi „Gdzie pasja spotyka biznes”. Co to znaczy? Chcemy Ci powiedzieć, jak ważna jest dla Ciebie ta wiadomość – nie tylko jako decydent w studiu gier, ale także jako fan gier. Niezależnie od tego, czy czytasz nasze artykuły, słuchasz naszych podcastów, czy oglądasz nasze filmy, GamesBeat pomoże Ci poznać branżę i cieszyć się interakcją z nią.

Jak to zrobisz? Członkostwo obejmuje dostęp do:

  • Newslettery, takie jak DeanBeat
  • Świetni, edukacyjni i zabawni mówcy na naszych wydarzeniach
  • możliwości nawiązywania kontaktów
  • Wywiady prywatne tylko dla członków, czaty i wydarzenia „otwartego biura” z personelem GamesBeat
  • Rozmawiaj z członkami społeczności, personelem GamesBeat i innymi gośćmi na naszym Discord
  • A może fajna nagroda lub dwie
  • Wprowadzenia do imprez o podobnych poglądach

Zostań członkiem