Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prezydent Irlandii wzywa do wprowadzenia zakazu zadawania prac domowych

Prezydent Irlandii ogłosił swoje przemyślenia na temat pracy domowej, mówiąc, że należy ją zostawiać przy bramie, a dzieci powinny mieć możliwość wykorzystania wolnego czasu na „kreatywne rzeczy”.

W rozmowie z news2day’s news2day – programem poświęconym bieżącym wydarzeniom i wiadomościom dla dzieci, Michael D. Higgins odpowiadał na pytania dotyczące szerokiego zakresu tematów, Raporty Irish Mirror.

Naciskany na jego opinie na temat prac domowych, Higgins powiedział: „Myślę, że naprawdę tak, czas w domu i czas w szkole to doświadczenie edukacyjne i powinno być ukończone w szkole, a ludzie powinni mieć możliwość wykorzystania swojego czasu na inne kreatywne rzeczy. „

Higgins, były minister sztuki, powiedział dzieciom: „Powinny pozostać ciekawi wszystkiego i myślę, że ważne jest, abyśmy nie przegapili zabawy dzielenia się informacjami.

„I myślę, że ważną rzeczą jest przyjaźń i upewnienie się, że nikt nie pozostanie bez przyjaźni, a ludzie przynależą. I wszyscy będziemy robić indywidualne rzeczy… Ale myślę, że przyjaźnie, które zamierzasz stworzyć, będą naprawdę świetne wspomnienia zawsze i to jest bardzo ważne.

„Masz też odwagę, by postawić na swoim i pozwolić innym dzieciom też stanąć na nogi, ponieważ nikt z nas nie jest taki sam.

„Wszyscy jesteśmy wyjątkowi, ale jednocześnie mamy wiele do zrobienia”.

Higgins zachęcał również dzieci w Irlandii do mówienia po irlandzku.

Chociaż rola prezydenta w Irlandii jest głównie ceremonialna, ma on pewien wpływ na sposób działania rządu.

READ  University of Auckland awansował na 137th w światowych rankingach - najwyższy w historii uniwersytet w Nowej Zelandii