Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Praworęczny Dylan Crews z LSU został wybrany przez Perfect Game tytułem National Freshman of the Year 2021. Miasto sportowe Al Hilal

(Zdjęcie: Jonathan Miles)

Baton Rouge, Los Angeles – prawa ręka LSU, Dylan Cruz, został wybrany przez Perfect Game tytułem pierwszoroczniaka roku 2021.

Crews, producent Longwood na Florydzie, naliczył w tym sezonie 0,362 (89 na 246) z 16 deblami, trójkami, 18 osobami korzystającymi z domu, 42 RBI, 64 zdobytymi punktami i 12 skradzionymi bazami. Został doceniony przez Second-Team All-America, Freshman All-America, Second-Team All-SEC i Freshman All-SEC.

Jest siódmym baseballistą LSU, który otrzymał nagrodę National Player of the Year, dołączając do drugiego bazowego Todda Walkera (1992), melonika Bretta Laxtona (1993), drugiego bazowego Mike’a Fontenota (2000) i melonika Lyn Mistby (2001). i Alexa Bregmana. (2013) i melonik Alex Lange (2015).

Łącznie 18 startów załogi do domu reprezentowało najwięcej pierwszego roku w historii LSU przez jeden sezon, przewyższając Fontenota, który zwolnił 17 dingerów w 2000 roku.

Załogi pomogły LSU zdobyć regionalny tytuł NCAA Eugene i zdobył wszystkie tytuły mistrzowskie, gdy osiągnął 476 (10 do 21) z dwoma deblami, jednym potrójnym, trzema przejazdami, czterema RBI i sześcioma przejazdami.

Oto raport załogi od zespołu Perfect Game:

Nie było wątpliwości co do zdolności Dylana Crews sięgającego czasów jego liceum, ponieważ był jednym z najlepszych kandydatów poza utartym torem w klasie 2020 i łatwo jednym z najpopularniejszych nazwisk, które po raz pierwszy pojawiły się w college’u . Z wielką presją po swojej decyzji o wycofaniu się z draftu 2020, Crews nie zrobił nic poza zaimponowaniem sztabowi trenerskiemu w Baton Rouge jesienią i natychmiast wylądował w odpowiedniej pracy w terenie obok codziennej pozycji trzech dołków w kolejce.

Od samego początku sezonu Crews gra jak absolutna siła dominująca, kończąc rok z cięciem 0,362/.453/.663 i wykazując opanowanie, dojrzałość i bezwzględność w polu hittera. Nowy gracz zrobił coś więcej niż tylko karał błędy, ponieważ był jednym z najbardziej konsekwentnych liderów pod względem szybkości wyjścia, pokazując jednocześnie wyrafinowanie i dojrzałość w polu karnym poza jego wiek.

READ  Futbolowa supremacja Europy Zachodniej to coś więcej niż pieniądze

Crews było nazwą, która wkraczała na jego pierwszy sezon w college’u, ale teraz nie ma wątpliwości, że jest na szczycie, jeśli chodzi o przyszłe gwiazdy sportu. Ekipy rozbiły 18 biegów u siebie podczas jego nowej kampanii, wyjaśniając, dlaczego jest nie tylko jednym z najlepszych graczy w sporcie, ale także przewidywanym liderem 1:1 w drafcie 2023.