Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Praktyczny przegląd: OBSBOT Poznaj 4K

Od nowej ery pracy i spotkań online akcesoria komputerowe nigdy nie były tak ważne. Dzisiejsza recenzja dotyczy kamery internetowej, która poprawi i rozjaśni Twoje rozmowy wideo, zapewniając doskonałe wrażenia podczas pracy.

Założona w 2016 roku przez firmę REMO TECH, specjalistów od inteligentnych kamer, OBSBOT dostarcza nowe technologie w dziedzinie wideografii. Dzięki urządzeniom z serii Meet, nowej gamie produktów, OBSBOT zapewnia niesamowite wrażenia wideo.

Streszczenie

OBSBOT Meet 4K to najpotężniejsza kamera internetowa z serii Meet. Rozmiar urządzenia to 56 x 44 x 32 mm, co jest bardzo kompaktowe. Solidna podstawa może zamocować kamerę internetową na laptopie, a podstawę można zdjąć, aby można było dostosować kamerę według własnego uznania.

Konfiguracja Meet 4K jest bardzo prosta, wystarczy podłączyć urządzenie do laptopa i zacząć z niego korzystać — nie ma potrzeby zarządzania ustawieniami wstępnymi.

Innym cennym aspektem aparatu jest to, że urządzenie jest łatwe w transporcie i z kilku urządzeń. Urządzenie jest dostarczane z magnetyczną składaną podstawką, osłoną prywatności i kablem USB-C. Możesz także dokupić dodatkowe akcesoria, takie jak mikrofon lub pilot, aby poprawić jakość swoich spotkań.

Cechy

Urządzenie przesyła oszałamiający obraz wysokiej jakości, który sprawia, że ​​ruch jest płynny i z mniejszym opóźnieniem.

Najbardziej imponującą funkcją Meet 4K jest zdecydowanie automatyczne kadrowanie AI. Ta technika pozwala idealnie wykadrować się i dostosować do każdej sytuacji. Sam lub z grupą osób aparat wykrywa twarze i automatycznie ustawia ramkę. Gdy po raz pierwszy zmierzyliśmy się z urządzeniem, przekonaliśmy się, jak szybko wykrywa twarze i natychmiast dostosowuje kadr.

Automatyczne kadrowanie AI śledzi również Twój ruch, co jest bardzo dobre w przypadku prezentacji zdalnych lub mówionych. Jeśli widoczne jest całe Twoje ciało, Meet 4K automatycznie ustawi się w poziomej górnej części ciała i nakieruje na górną część ciała, aby zapewnić bardziej naturalny obraz.

READ  WhatsApp wprowadza nowe funkcje prywatności

Inne kluczowe funkcje tej kamery to tryb grupowy, który jest zminimalizowany, aby odpowiednio zakryć wszystkich uczestników, oraz tryb portretowy, który pozwala na bardziej wydajne prezentacje i nagrywanie w formacie smartfona.

Prosta i skuteczna kamera internetowa ma zdejmowaną osłonę prywatności, którą można umieścić, gdy urządzenie nie jest używane.

Reguła

OBSBOT Meet 4K to niesamowita kamera internetowa, która łączy wysokiej jakości obrazy z inteligentnym automatycznym śledzeniem. Niezależnie od tego, czy jest to prezentacja na tablicy, czy spotkanie z kanapy, Meet 4K z pewnością podniesie jakość Twojego spotkania online.