Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Porady WhatsApp: Jak wykonać kopię zapasową czatów WhatsApp na Dysku Google

Porady i wskazówki WhatsApp: Jeśli musisz zmienić telefon lub odinstalować WhatsApp, możesz wykonać kopię zapasową czatów WhatsApp, aby uniknąć ich utraty. Oto jak wykonać kopię zapasową czatów WhatsApp.

Wskazówki i porady dotyczące WhatsApp: WhatsApp to aplikacja społecznościowa powszechnie używana do czatowania i komunikowania się ze znajomymi, rodziną i bliskimi. Oprócz czatowania możesz udostępniać im zdjęcia, filmy, pliki, notatki głosowe, naklejki, GIF-y itp. Od ważnych rozmów po zwykły czat, możesz używać WhatsApp do obu. Ale co, jeśli stracisz ważne rozmowy? Niebezpieczeństwo jest bardzo realne. Może się to zdarzyć, gdy przełączysz się na nowy telefon lub odinstalujesz aplikację z telefonu bez robienia kopii zapasowej czatu WhatsApp. Aby zapisać czaty, musisz wykonać kopię zapasową czatu WhatsApp. Możesz także wykonać kopię zapasową udostępnionych i otrzymanych plików multimedialnych w aplikacji do przesyłania wiadomości.

Wiadomo, że twoje czaty WhatsApp są automatycznie zapisywane i codziennie zapisywane w pamięci telefonu. W zależności od ustawień możesz również okresowo tworzyć kopie zapasowe czatów WhatsApp na Dysku Google. Jeśli odinstalowałeś WhatsApp z telefonu, ale nie chcesz stracić żadnych wiadomości, pamiętaj, aby ręcznie wykonać kopię zapasową czatów przed odinstalowaniem. Nie wiesz jak to zrobić? Oto jak wykonać kopię zapasową czatów WhatsApp.

Jak wykonać kopię zapasową czatów WhatsApp

1. Otwórz WhatsApp na swoim telefonie.

2. Kliknij Więcej opcji.

3. Kliknij Ustawienia.

4. Kliknij Czaty, a następnie kliknij Czaty zapasowe.

5. Na koniec powinieneś kliknąć Kopia zapasowa.

Jak wykonać kopię zapasową czatów WhatsApp na Dysku Google

Zanim powiemy Ci o procesie tworzenia kopii zapasowej Dysku Google, musisz wiedzieć, że aby korzystać z kopii zapasowej Dysku Google, musisz mieć aktywne konto Google na swoim urządzeniu, usługi Google Play zainstalowane na urządzeniu, wystarczającą ilość wolnego miejsca na Twoje urządzenie do utworzenia kopii zapasowej i połączenia Silny i stabilny internet. Teraz sprawdź kroki, które musisz wykonać, aby wykonać kopię zapasową.

READ  Czym jest Mastodon i dlaczego wszyscy mówią o „alternatywie Twittera”