Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pop-up grillowany burger w Batch Brewing oraz więcej wiadomości kulinarnych i wydarzeń

Wiadomości o jedzeniu i żywności

Otwarcie Saladworks i Frutta Bowls w West Bloomfield: Koncept wellness pod wspólną marką otworzył swoją pierwszą lokalizację w stanie Michigan w Crosswinds Center w West Bloomfield. Justin Heller, były wiceprezes Heller Markets, otworzył franczyzy Saladworks i Frutta Bowls z siedzibą w Filadelfii, które oferują sałatki na zamówienie, miski acai, wrapy, koktajle, kanapki i nie tylko. Możesz zjeść obiad, dostawę lub dostawę i serwują jedzenie. Hiller planuje otworzyć więcej takich franczyz w Michigan w przyszłości. 4301 Orchard Lake Road, West Bloomfield. (248) 499-6992. Saladworks.com.

Cherry Cacao Granola to efekt współpracy firm Zingerman i Teffola Corporation z Michigan.

Współpraca Zingermana i Teffoli: Nowe partnerstwo między Zingerman’s Deli i Michigan, firmą Teffola, wprowadziło na rynek Cherry Cacao Granola, która jest bogata w białko i bezglutenowa, uprawiana w Michigan. Granola jest dostępna w Zingerman’s Deli i Zingerman’s Bakehouse. wizyta eatteffola.com.

Gastronomia i imprezy kulinarne

Dzień społeczności w Saffron de Twah: To popularne marokańskie bistro w Detroit serwuje posiłki k-pop od darczyńców za darmo dla potrzebujących i na zasadzie „płać ile chcesz” dla wszystkich innych. Dochód z nich sfinansuje Saffron Community Kitchen. 11 rano w piątek. Dopóki nie zabraknie nam jedzenia. 7636 Gratiot, Detroit. Saffrondetwah.com.