Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ponowne parowanie Love Island: kto ponownie sparował się dzisiaj, a kto został razem?

Wczoraj w nocy doszło do dramatycznego połączenia (29 lipca) wyspa miłości, gdzie zaczął łączyć 24 zawodników.

W ostatnim odcinku mieszkańcy Casa Amor ponownie zjednoczyli się z oryginalną willą, gdy gospodarz Laura Whitmore przybyła, aby poinformować uczestników o wyborze, przed którym stoją.

Dziewczynom powiedziano, że mogą albo zostać z obecnymi partnerami, albo wyzdrowieć z jednym z nowych chłopców. Chłopcy z willi mieli ten sam wybór między swoimi partnerami i nowymi dziewczynami Casa Amor.

Podczas gdy los siedmiu zawodników został ujawniony podczas czwartkowego odcinka, reszta została ujawniona widzom dziś wieczorem (30 lipca).

Fani mogli dowiedzieć się o decyzjach zawodników, w tym Liama, Faye, Kaza i Teddy’ego.

Oto lista wszystkich istniejących par po ponownym sparowaniu:

Chloe i Dale

Chloe była wcześniej powiązana z Hugo. Postanowiłem wrócić do Dale’a.

(ITV2)

Hugo i Amy

Hugo w końcu zakochał się w Amy, dziewczynie Casa Amor i żeni się z nią, po czym wraca do willi. „Mieliśmy to połączenie, tę iskrę, wszystko, czego szukałem” – wyjaśnił. „To było takie proste… miła niespodzianka”, powiedziała Amy.

Amy i Hugo na Love Island

(ITV2)

Mój ojciec

Abby pozostaje w celibacie po tym, jak zdecydowała się pozostać wierna Toby’emu (pamiętaj, że wcześniej zrezygnował z Chloe dla Abby i Kaza dla Chloe), tylko po to, by powrócić jako małżeństwo z Mary. Położyła na nim odważną minę, mówiąc „o to właśnie jest”.

Toby i Mary

(ITV2)

Toby jest w szoku, gdy wraca do willi z nową dziewczyną Mary. Twierdził, że spodziewał się, że Abby wróci z nowym chłopcem.

Wolność i Jake

Uczestnicy „Love Island” Liberty i Jake

(ITV)

Liberty i Jake nie tylko się pobrali, ale był ich chłopakiem i dziewczyną, zanim Casa Amor zagroziła, że ​​stanie między nimi. Liberty postanowiła wierzyć, że Jake wróci sam na początku piątkowego odcinka – i jej wiara została nagrodzona.

Kaz i Mateusz

Kaz i Mateusz w „Love Island”

(ITV)

Po obejrzeniu zdjęcia byłego kochanka Tylera całującego inną dziewczynę, Kaz chciał, aby „rozpoczęła swoją podróż z kimś innym” i ujawnił, że wyzdrowieje z Matthew.

Tyler i Clarice

Tyler i Clarice na „Love Island”

(ITV)

Tyler wrócił do willi, jednak Casa Amor była bombą Clarice u jego boku. Powiedział: „Znalazłem iskrę z Clarice i chciałem mieć możliwość zbadania tego”.

fi sam

Faye i Sam w „Love Island”

(ITV)

Związek Faye i Teddy’ego jest zagrożony przez wprowadzającą w błąd pocztówkę podczas kadencji Casa Amora, która prowadzi ją do odzyskania związku z Samem.

manekin

(ITV)

Teddy wraca do willi sam, tylko po to, by znaleźć swoją partnerkę Faye wraz z Samem. „Jestem rozczarowany”, powiedział, dodając: „Tak właśnie jest”.

Millie William

Millie i William w „Love Island”

(ITV)

Millie ujawniła, że ​​pozostanie lojalna wobec Liama, pomimo wcześniejszych problemów z zaufaniem. Następnie Liam wraca do willi sam, opisując uczucie widząc tam czekającą na niego Mielle jako „na szczycie świata”.

Jednak to jest prawie natychmiast podważane, gdy Lily ujawnia, jaka była ona i William w Casa Amor – pozostawiając Mielle zdruzgotaną.

Tymczasem Medhi, Lily, Salma, Jack, Kela i Harry zostają odesłani do domu, nie trafiając na listę. wyspa miłości stali bywalcy.

READ  Połowa mieszkańców południowo-wschodniej Litwy nie ogląda polskich kanałów telewizyjnych