Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Polskie MMA trzy na jednego walczące strasznie jednostronnie zgodnie z oczekiwaniami

Trzech mężczyzn zmierzyło się z jednym przeciwnikiem w bitwie mieszanych sztuk walki, a wynik… w ogóle by cię nie zaszokował.

Zgadza się, facet został całkowicie pobity, a walka została odwołana po mniej niż 30 sekundach z powodu bicia, które otrzymał.

Wszystko poszło na imprezę MMA w Polsce w ramach nowej ligi o nazwie Elite Fighters pay-per-view card.

Strona internetowa firmy, która powstała na początku tego roku, twierdzi, że „dostarcza najwyższej jakości i nieoczekiwanej rozrywki widzom nie tylko z Polski, ale przede wszystkim z całego świata”.

Wręcz przeciwnie, argumentowalibyśmy, że wynik tego wyniku był dość przewidywalny, ponieważ myśliwiec pod pseudonimem Kung-Fu Panda walczył z trzema polskimi zawodnikami o surowym wyglądzie, Miłoszem „Modlicha” Włodkowskim, Maciejem „Szwechu” Szwechem i Norbertem Grazką”. Nted”.

Źródło: Elitarni wojownicy

Był najbliższą biedną drużyną Kung-Fu Panda do wygrania meczu podczas instrukcji przed walką od sędziego, w którym to momencie prawdopodobnie powinien był przekupić sędziego, aby podjął walkę.

Gdy tylko zadzwonił dzwonek, jego trzej rywale szybko rzucili się na niego, jeden przytrzymywał go psami, a pozostali dwaj zasypywali go ciosami.

Źródło: Elitarni wojownicy
Źródło: Elitarni wojownicy

Na szczęście sędzia interweniował 30 sekund do tej kary i walka została szybko odwołana. Następnie Kung-Fu Panda przytulił swoich przeciwników.

Był to łaskawy ruch mężczyzny, którego mózg został zamieniony w owsiankę przez tych trzech mężczyzn zaledwie kilka sekund temu.

Nie ma zbyt wielu informacji na temat zapisów bojowych lub wyszkolenia któregokolwiek z zaangażowanych zawodników, ale można śmiało powiedzieć, że termin „elita” może być prawdopodobnie używany luźno, aby opisać walkę.

Źródło: Elitarni wojownicy
Źródło: Elitarni wojownicy

W maju, na imprezie World Ertaimash Federation (WEF) w Kirgistanie, urzędnik został zmuszony do wkroczenia i rozprawienia się z konkurentem po tym, jak odmówił on poddania się swojemu przeciwnikowi.

Zdając sobie sprawę, że nie przyznał się do poddania, sędzia wielokrotnie próbował uwolnić Sedakparowa, ale bezskutecznie.

Obawiając się o swoje bezpieczeństwo, sędzia podjął zdecydowaną akcję, udusił Narmatova i powiesił go na dywanie – w tym momencie w końcu puścił i odbiegł w świętowaniu.

Co ważne, Narmatov nie został usankcjonowany i został mianowany mistrzem WEF w wadze piórkowej.